لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

افزایش مخالفان تحریم بیشتر ایران در امریکا/ همین تحریم ها کافی است

درپی تصویب طرح نمایندگان مجلس مبنی براینکه اگر آمریکا تحریمها را افزایش دهد در هر درجه ای از غنی سازی کارمان را ادامه می دهیم. دموکرات های کنگره آمریکا، پذیرفتند تا پیش از پایان ماه مارس آینده، تحریم های جدیدی ضد ایران تصویب نکنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رابرت منندز سناتور دمکرات و طراح اصلی پیش نویس لایحه تشدید تحریم های ایران  روز سه شنبه در یکی از جلسات مجلس سنا گفت همراه با تنی چند از همکاران دمکرات خود در نامه ای به اوباما، به وی اطمینان داده که آنها از رای به بیشتر شدن تحریم ها علیه ایران پیش از ضرب الاجل تعیین شده در مذاکرات هسته ای یعنی بیست و چهار مارس، حمایت نخواهند کرد.

افزایش مخالفان تحریم بیشتر ایران در امریکا/ همین تحریم ها کافی است

این نمایندگان، تاکنون تهدید می کردند که فوراً پیش نویس طرح موسوم به منندز-کرک را به تصویب خواهند رساند.

رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان به تازگی با تاکید بر حفظ و پاسداری از دستاوردهای هسته ای ایران، گفت: نمایندگان مجلس درپی تصویب طرحی هستند که اگر آمریکا تحریمها را افزایش دهد در هر درجه ای از غنی سازی کارمان را ادامه دهیم.

منندز گفت :« تعدادی از همکاران دمکرات من و خودم در نامه ای به رئیس جمهور گفتیم از تصویب قانون منندز  کرک در سنا پیش از بیست و چهارم مارس حمایت نمی کنیم و همچنان امیدواریم دیپلماسی و گفتگو به حل مسئله هسته ای ایران بینجامد.»

این اظهارنظر رابرت منندز سر و صدای زیادی به پا کرد زیرا خود منندز، طراح اصلی پیش نویس لایحه قانونی مزبور است که البته نام خود وی روی آن گذاشته شده است.

در نامه این نمایندگان به اوباما آمده است: با توجه به نگرانی شما درباره اقدام نمایندگان کنگره در این برهه زمانی، تا پیش از 24 ماه مارس درباره این قانون رای گیری نخواهیم کرد.

 افزایش مخالفان تحریم بیشتر ایران در امریکا/ همین تحریم ها کافی است

جدید ترین مطالب سایت