لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عصبانیت بازیگر زن از شایعات اخیر !

بابت این شایعه ها بسیار عصبانی هستم. سیاوش اسعدی مردی روشنفکر و متفکر است.

نورا هاشمی گفت: مدتی است در هر محفل هنری که وارد می شوم، نکته عجیبی را در مورد خودم می شنوم.اینکه همسرم سیاوش اسعدی، مردی متعصب و سختگیر است که تنها برای بازی من در فیلم های خودش اجازه صادر می کند.

من نمی دانم چنین حرفی از کدام عقل سلیمی نشأت گرفته و آیا شنوندگان به این موضوع فکر نمی کنند که من قبل از ازدواج هم یک بازیگر بودم و چهره های شاخصی همچون مهدی هاشمی و گلاب آدینه، والدین من هستند؟ 

 وی افزود: بابت این شایعه ها بسیار عصبانی هستم. سیاوش اسعدی مردی روشنفکر و متفکر است. ما تعامل خیلی خوبی با هم داریم و او در بازیگری همیشه مشوق من است. من در مورد فیلمنامه های همسرم به ایشان مشورت می دهم و او هم درباره بازی من دیدگاه دارد. از همه کسانی که مرا می شناسند خواهش می کنم به این شایعه ها توجه نکنند. 

عصبانیت بازیگر زن از شایعات اخیر !

  برای پذیرفتن همکاری با یک پروژه باید گروه سازنده را دوست داشته باشم و قصه و نقشم توجهم را جلب کند. چنین حساسیتی در تئاتر بیشتر است. چون شما در فیلم هر پلان را حداکثر با چند برداشت پشت سر می گذارید اما برای تئاتر باید به قدری با نقش عجین شده باشید که بتوانید حق مطلب آن را برای سی چهل شب مداوم، ادا کنید. 

 نورا هاشمی درباره فعالیت های تئاتری خود گفت: نمایش «مرثیه ای برای کتاب سوزی ها» این شب ها آخرین اجراهای خود را در فرهنگسرای نیاوران پشت سر می گذارد. خوشحالم که هر شب با صندلی های پر روبرو می شویم، آن هم در شرایطی که جشنواره تئاتر فجر برپا است، هوا سرد شده و محل فرهنگسرا از فضاهای تئاتری دور است. از مردم بابت این توجه خاص به تئاتر ممنونم. 

 نورا هاشمی در فیلم های سینمایی «حوالی اتوبان»، «جیب بر خیابان جنوبی»، «آرامش در میان مردگان»، «دختر افغان» و «دوشیزه» بازی کرده است.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت