لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پرداخت یارانه نقدی به همه در سال آینده

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: با توجه به اینکه درآمد هدفمندی برای سال آینده تغییر نکرد، احتمال دارد یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به همه در سال آینده نیز پرداخت شود.  

خبرگزاری فارس: احمد امیرآبادی عضو کمیسیون تلفیق بودجه به جای مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: کمیسیون تلفیق از روز گذشته تاکنون سه مصوبه داشته که یکی از این مباحث مصوبات مربوط به هدفمندی یارانه بود.

وی تأکید کرد: نمایندگان در مباحث درآمدی تصمیم گرفتند، براساس پیشنهاد دولت درآمد هدفمندی یارانه ها برای سال آینده تغییری نداشته باشد و همچنین با توجه به بحث شناسایی و یا حذف پردرآمدها که در منابع درآمدی تأثیرگذار است، احتمالاً تغییری ایجاد نشود. بحث شناسایی پردرآمدها در بخش هزینه ای بوده و البته هنوز برای آن تصمیم گیری قطعی صورت نگرفته و احتمالاً یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی در سال آینده نیز برای همه ادامه خواهد یافت.

عضو کمیسیون تلفیق گفت: 5 هزار میلیارد تومان به وزارت نفت اجازه داده شده تا اوراق مشارکت برای بخش نفت و گاز منتشر کند.

امیرآبادی تصریح کرد: همچنین مصوبه سرمایه گذاری 5 میلیارد دلاری از سوی صندوق توسعه ملی برای وزارت نفت رأی نیاورد و احتمالاً در جلسه عصر، پیشنهاد سرمایه گذاری 4.8 میلیارد دلار در بخش نفت و گاز رأی گیری خواهد شد.

به گفته این نماینده مجلس، داروهای دامی آماده وارداتی اگر مشابه داخلی داشته باشند، با تعرفه 5 درصد و اگر مشابه داخلی نداشته باشند، با تعرفه 2 درصد وارد خواهد شد.

وی در پاسخ به سؤال فارس مبنی بر اینکه اوراق مشارکت جذابیت نداشته و تاکنون عملکرد دولت و دستگاه ها در این زمینه صفر بوده است، بیان داشت: به نظر می رسد پروژه های نفتی جذابیت خوبی به دلیل سوددهی داشته باشند و آنچه اکنون پرداخت می شود، علی الحساب است و دست آخر سود قطعی بهتری نسبت به دیگر طرح ها داشته باشد، به همین دلیل وزارت نفت می تواند از آن استفاده کند.

پرداخت یارانه نقدی به همه در سال آینده

جدید ترین مطالب سایت