لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پیامی برای صهیونیستها بود: "بازی با آتش پر هزینه است"

رهبر دروزی های لبنان اعلام کرد رژیم صهیونیستی در عملیات مبارزان حزب الله در مزارع شبعا متوجه شد که بازی با آتش پرهزینه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ولید جنبلاط که در عالم نظر و کارشناسی به نبض خاورمیانه مشهور است، در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت : « عملیات مقاومت در مزارع شبعا حاوی این پیام برای اسراییل بود که بازی با آتش هزینه بر است.»

جنبلاط که رئیس حزب ترقی خواه سوسیالیست لبنان نیز است افزود: « البته این موضوع ما را از اتخاذ تصمیمات ضروری برای مقابله با هرگونه تجاوزگری دشمن غافل نمی کند.»

وی اظهار داشت به نظر می رسد ما وارد دوره ناآرامی های گسترده خواهیم شد.  

این مقام لبنانی پیشتر نیز جنون رژیم صهیونیستی را علت اصلی تنش در جنوب لبنان دانست و در واکنش به تحولات جولان اشغالی و عملیات علیه نظامیان اسراییلی گفت: « عامل اصلی در این خصوص جنون رژیم صهیونیستی و مشخصا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر است که با انجام عملیات القنیطره خواهان بهبودی وضع انتخاباتی خود بود. »

در حمله موشکی دیروز حزب الله لبنان به کاروانی از خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا، 17 صهیونیست به هلاکت رسیدند. در این حمله شش نظامی اسرائیلی هم زخمی شدن که حال زخمی ها وخیم گزارش شده است. منابع رژیم صهیونیستی، هر چند به 17 کشته اشاره ای نکردند اما کشته شدن شماری از نظامیان این رژیم را در این عملیات تایید کردند. در این عملیات 9 خودروی نظامیان صهیونیست منهدم شد.  حزب ا... دربیانیه ای اعلام کرد گروه نظامی شهدای القنیطره وابسته به مقاومت خودروهای نظامی دشمن صهیونیستی رو هدف قرار داد. سید حسن نصرا... دبیرکل حزب ا... لبنان به صهیونیست ها درباره پاسخ قاطع و دردناک به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی در قنیطره سوریه هشدار داده بود. رژیم صهیونیستی حدود دو هفته پیش در هماهنگی با گروههای تروریستی با دو موشک ، سردار الله دادی و جمعی از نیروهای حزب ا.. لبنان رو که برای سرکشی میدانی در منطقه القنیطره سوریه حضور داشتن هدف قرار دادن. در این حمله شش نفر نیروهای مقاومت از جمله  جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه به شهادت رسیدند.

 پیامی برای صهیونیستها بود: "بازی با آتش پر هزینه است"

جدید ترین مطالب سایت