لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

محورهای گفتگوی ولایتی و پوتین در مسکو

در دیدار ولادیمیر پوتین و علی اکبر ولایتی در مسکو، دو طرف در خصوص توسعه همکاری سیاسی و اقتصادی ایران - روسیه، تحولات منطقه ای و بین المللی بحت و تبادل نظر کردند و پیام روحانی تسلیم پوتین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فرستاده ویژه رئیس جمهور، پیام آقای روحانی را تسلیم رئیس جمهور روسیه کرد.

مبارزه با تروریسم و ارتقای جایگاه ایران در سازمان همکاری شانگهای از دیگر محورهای گفتگوی آقای ولایتی با رئیس جمهور روسیه بود. فرستاده ویژه رئیس جمهور پس از این دیدار گفت: استقبال ولادیمیر پوتین از پیام آقای روحانی تاثیر مثبتی در روابط منطقه ای و دوجانبه تهران و مسکو خواهد داشت.

محورهای گفتگوی ولایتی و پوتین در مسکو

علی اکبر ولایتی  گفت: تهران و مسکو به داشتن رابطه راهبردی، درازمدت و همه جانبه مصمم هستند. به گفته وی رئیس جمهور روسیه بر ادامه همکاری تهران و مسکو در مذاکرات هسته ای تا حصول توافق نهایی تاکید کرد..

نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر به روسیه گفت: دربخشی از این دیدار کهوزرای خارجه و انرژی این کشور هم حضور داشتند.بر توسعه روابط دو کشور تأکید شد.

محورهای گفتگوی ولایتی و پوتین در مسکو

وی افزود: ملاقات ها در دو بخش انجام شد، یک بخش با شرکت وزرای خارجه و انرژی بود و یک بخش هم با رئیس جمهور این کشور صورت گرفت.

ولایتی در پاسخ به این سؤال که آیا درباره موضوع مذاکرات و تحریم ها نیز در این دیدار صحبت شد، افزود: بله؛ راجع به این موضوعات هم گفت وگو شد و آقای پوتین گفت که در راستای کمک هایی که روسیه می تواند انجام دهد، تلاش خواهد کرد.

وی ادامه داد: در این دیدار که یک  ساعت و نیم به طول انجامید درباره توسعه همکاری های سیاسی و اقتصادی و گسترش روابط دوجانبه ایران و روسیه،  تحولات منطقه ای و جهانی بحث و مذاکره شد.

محورهای گفتگوی ولایتی و پوتین در مسکو

جدید ترین مطالب سایت