لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کشته شدن متخصص تسلیحات شیمیایی داعش

یک کارشناس تسلیحات شیمیایی داعش در موصل عراق کشته شد. تروریست کشته شده «ابو مالک» نام داشته و در زمان حکومت صدام حسین بر عراق در مرکز ساخت سلاح های شیمیایی عراق فعالیت می کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه های غربی خبر دادند که کارشناس سلاح های شیمیایی داعش در حملات هوایی ائتلاف موسوم به ضد داعش کشته شده است. این تروریست که "ابو مالک" نام داشت مسئول آموزش اعضای داعش در استفاده از تسلیحات شیمیایی بود.

گفته می شود ابومالک در زمان حکومت صدام در مرکز ساخت سلاح های شیمیایی عراق فعالیت می کرد. صدام در زمان جنگ 8 ساله با ایران با حمایت کشورهای غربی توانست به تکنولوژی ساخت سلاح های شیمیایی و بیولوژیک دست پیدا کند و به طور گسترده از این تسلیحات علیه نیروهای ایرانی استفاده می کرد.

کارشناسان پیش بینی می کنند با کشته شدن ابومالک توانایی داعش در تولید و استفاده از تسلیحات شیمیایی کاهش یابد. سال گذشته گزارش هایی درباره استفاده این گروه از گاز شیمیایی کلر ضد نیروهای ارتش عراق در شمال بغداد، منتشر شد.

خبر دیگر اینکه منابع نظامی عراقی اعلام کردند نیروهای امنیتی این کشور حمله عناصر تروریستی داعش به شهر رمادی را ناکام گذاشتند.

در عملیات عناصر تروریستی داعش برای نفوذ به شهر رمادی، دستکم هفده تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند.

عناصر داعش، شهر کرکوک را نیز از سه محور مورد حمله قرار دادند که با مقاومت نیروهای مردمی، این حمله تروریست ها نیز بی اثر ماند.

جدید ترین مطالب سایت