فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

«اون»، اوباما را «سگ هار» خطاب کرد!

رهبر کره شمالی در واکنش به اظهارات اخیر باراک اوباما گفت: پیونگ یانگ در قبال 'پارس کردن سگ های هاری ' که قصد براندازی نظام سوسیالیستی این کشور را دارند دست روی دست نخواهد گذاشت .

خبرگزاری ایرنا: رهبر کره شمالی در واکنش به اظهارات اخیر باراک اوباما گفت: پیونگ یانگ در قبال 'پارس کردن سگ های هاری ' که قصد براندازی نظام سوسیالیستی این کشور را دارند دست روی دست نخواهد گذاشت . 

 

خبرگزاری فرانسه گزارش داد؛ اشاره ' کیم جونگ اون ' رهبر کره شمالی ظاهرا به اظهارات اخیر باراک اوباما بود که رژیم پیونگ یانگ را محکوم به فنا دانسته بود. 

 

کیم این اظهاراتش را زمانی ایراد کرد که درحال نظارت بریک تمرین مشترک نیروهای دریایی وهوایی برای شبیه سازی حمله به یک گروه تهاجمی ناوهواپیمابر امریکا در نزدیکی ساحل کره جنوبی بود. 

 

خبرگزاری رسمی کره شمالی که این گزارش را منتشر کرده به جزئیات مربوط به محل و تاریخ رزمایشی که گمان می رود روز جمعه صورت گرفته باشد اشاره ای نکرد. 

 

این خبرگزاری در گزارش خود گفت : وی قویا اعلام کرد که ما دیگر تمایلی برای نشستن با سگ های هاری نداریم که علنا پارس می کنند قصد سرنگونی ما را از طریق ' اصلاحات ' در مهد نظام سوسیالیستی را دارند که برای مردم ما حتی عزیز تر از جان آنها ست . 

 

اوباما در ماه ژانویه در مصاحبه ای که از یوتیوپ پخش شد از فروپاشی نهایی رژیم کره شمالی سخن به میان آورد و آن را منزوی ترین ، تحت تحریم ترین و بی رابطه ترین کشور در روی زمین ' خواند . 

 

اوباما خاطرنشان کرد که امریکا بر فشار خود بر کره شمالی ادامه خواهد داد و یک سخنگوی وزارت خارجه پیونگ یانگ روز یکشنبه در واکنش به این اظهارات آن را مایه تقویت وحدت در بین مردم کره شمالی خوانده بود.

«اون»، اوباما را «سگ هار» خطاب کرد!

جدید ترین مطالب سایت