لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برای ازدواج هم می‌توان بودجه فرهنگی در نظر گرفت.

محمدباقر نوبخت: ازدواجم دانشجویی بود/ برای ازدواج هم می توان بودجه فرهنگی در نظر گرفت. سخنگوی دولت با بیان اینکه ازدواج من نیز ازدواجی دانشجویی بود، گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر مباحث فرهنگی، در خصوص بحث ازدواج هم می توان بودجه فرهنگی در نظر گرفت.  

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمدباقر نوبخت پنجشنبه شب در هفدهمین دوره ازدواج دانشجویی در سالن همایش های صدا و سیمای خراسان رضوی با بیان اینکه ازدواج دانشجویی پیشینه ای بیش از 20 سال دارد؛ اظهار کرد: ازدواج من نیز ازدواجی دانشجویی بود و زمینه برای ازدواج دانشجویان سریعا باید مهیا شود.

وی افزود: اگر بخواهیم در راستای تعهدات ایمانی و اسلامی در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال فرهنگ و اقتصاد نامگذاری  شده است به مسئله فرهنگ بپردازیم، هیچ فرهنگی بهتر از اشاعه فرهنگ نبوی و سنت ازدواج در بین دانشجویان نیست.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر مباحث فرهنگی، در خصوص بحث ازدواج هم می توان بودجه فرهنگی در نظر گرفت.

معاون برنامه ریزی و امور راهبردی ریاست جمهوری با بیان اینکه دانشجویان نباید به خاطر مشکلات اقتصادی ازدواج را به تأخیر بیندازند، یادآور شد: ما باید از امروز برای رسیدن به مدیریت جهادی برنامه ریزی کنیم و فرصت های شغلی و امکان ازدواج به موقع را برای جوانان فراهم کنیم.

جدید ترین مطالب سایت