فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تجلیل از محمدعلی کشاورز با حضور بهرام رادان و حمید فرخ نژاد

    محمد علی کشاورز در مراسم بزرگداشت خود در جشنواره فیلم فجر تاکید کرد روح هنر در هر انسانی وجود دارد.        

مراسم تجلیل از محمد علی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در مراسم افتتاحیه سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر برگزار شد.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی ربیعی وزیر کار از محمد علی کشاورز تقدیر کردند.

محمد علی کشاورز با حضور روی صحنه گفت: من هرچه دارم از مردم دارم. از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر می کنم که من را به این مراسم دعوت کردند. نزدیک به 3 سال است که به دلیل شکستگی پا از خانه بیرون نمی آمدم اما باز با این حال، وزارت ارشاد من را برای حضور در این مراسم دعوت کرد.

تجلیل از محمدعلی کشاورز با حضور بهرام رادان و حمید فرخ نژاد

وی با تشکر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کار، بیان کرد: خوشحالم که این دو وزیر تلاش می کنند تا شرایط رفاه هنرمندان را فراهم می کنند.

بازیگر نقش «شعبون بی مخ» در فیلم «هزار دستان» با اشاره به اینکه باید از کودکی هنر را به کودکان آموخت، توضیح داد: روح هنر در هر انسانی وجود دارد. اگر من امروز در کنار شما هستم به خاطر مردم مملکتم است.

بازیگر «پدرسالار» با تقدیر از جوان هایی که وارد عرصه سینما شده اند، تصریح کرد: مملکت چند هزار ساله ما دارای فرهنگ عجیبی بوده است. فردوسی، سعدی و حافظ انسان های نخبه ای هستند که نمونه ای مشابه آن ها در جهان وجود ندارد و شما هستید که باید فرهنگ ما را بالا ببرید. اگر نقطه ضعفی از هنرمندان دیدید همان جا ایراد بگیرید.

وی در پایان گفت: زنده باد مردم ما و سرزمینمان؛ ایران اسلامی. باید کوشش کنیم که این سرزمین در راس همه کشورها باشد. امید کشور ما به شما جوان هاست. نجابت، تحصیلات و شناخت از ایران داشته باشید. من هرچه دارم از مردم این مملکت است.

کشاورز در پایان از استادانی که به او درس تئاتر، سینما و زندگی دادند تشکر و تاکید کرد: استادان من علاوه بر هنر درس ایران و ایرانی بودن را یاد دادند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

جدید ترین مطالب سایت