لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب/ آغاز مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن

ویژه برنامه های سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز همزمان با لحظه ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن اسلامی در دوازدهم بهمن ۵۷ در سراسر کشور آغاز شد.

در نخستین روز از دهه مبارک فجر، ساعت 9 و 33 دقیقه آوای قرآن از مأذنه  های مساجد پخش شد و ناقوس کلیساها، کنیسه ها، زنگ مدارس، سوت کشتی ها و بوق قطارها به صدا درآمد.

اجرای ویژه برنامه هایی در ترمینال شماره یک فرودگاه مهرآباد، مکان جلوس حضرت امام خمینی (ره) در بهشت زهرا (س)، رژه موتورسواران، گلباران منزل حضرت امام خمینی (ره) در خمین و نجف اشرف نیز از دیگر برنامه های امروز است.

امروز همچنین قرار است بسیجیان با حضور در حسینیه جماران با آرمان های امام راحل تجدید بیعت کنند.

رئیس کمیته مراسم ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه گلباران منزل امام خمینی (ره) در خمین و منزل ایشان در نجف اشرف  نیز امروز دوازدهم بهمن ماه انجام می شود، گفت: برنامه ای ویژه در نوفل  لوشاتو توسط دانشجویان ایرانی مقیم فرانسه با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در فرانسه برگزار خواهد شد.

بیش از ۵۲۰ خبرنگار، تصویربردار و عکاس مراسم ۱۲ بهمن را در تهران پوشش خبری می دهند که از این تعداد ۴۵۵ نفر عوامل رسانه ای داخلی و ۶۵ نفر عوامل رسانه های خارجی هستند.

همچنین در سراسر کشور بالغ بر ۱۸۰۰ نفر خبرنگار، عکاس و تصویربردار مراسم آغازین دهه فجر انقلاب اسلامی را پوشش خبری می دهند.

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب/ آغاز مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن

جدید ترین مطالب سایت