فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

پولشویی 52 میلیاردی یکی از کارکنان دولت

رئیس پلیس استان کرمانشاه از کشف پولشویی 520 میلیارد ریالی یکی از کارکنان دستگاه های دولتی خبر داد.

سردار «منوچهر امان اللهی» گفت: در پی اعلام اداره حقوقی یکی از شرکت های دولتی مبنی بر اینکه یکی از کارکنان آن شرکت با انجام مانور متقلبانه و با سوء استفاده از موقعیت شغلی از حساب شرکت نزد یکی از بانک ها به نفع خود سوء استفاده کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود : این کارمند متخلف مبلغ 520 میلیارد ریال به صورت متناوب از حساب شرکت برداشت و به حساب سپرده کوتاه مدت سود دار خود واریز کرده است.

امان اللهی ادامه داد: متهم از 18 درصد سود حاصله و تسهیلات اعطایی مربوط به این حساب به نفع خود و افراد خانواده استفاده و از درآمد حاصله اقدام به خرید یک واحد آپارتمان در گلستان - یک واحد ویلایی در گلریزان- یک واحد آپارتمان مسکن مهر و چندین قطعه زمین در سطح شهر کرده است.

وی افزود : با اطمینان از وقوع جرم و با انجام هماهنگی های لازم متهم احضار و مورد بازجویی فنی و پلیسی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود : متهم ابتدا منکر بزه انتسابی شد اما در ادامه با انجام تحقیقات علمی و جمع آوری اسناد و مدارک کافی و کار کارشناسی، لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد .

امان اللهی ادامه داد: پرونده تکمیلی به مرجع قضائی ارسال و متهم به اتهام پولشویی و تحصیل مال از طریق نامشروع با قرار صادره روانه زندان مرکزی کرمانشاه شد.

وی اضافه کرد: برخورد با هر گونه جرم خصوصا جرایم اقتصادی در دستور کار پلیس استان است و تعامل دستگاه های دولتی می تواند بسیار موثر و گره گشا باشد.

 

جدید ترین مطالب سایت