لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انفجار دو چاه نفت در عراق/ هلاکت بیش از ۱۰۰ داعشی

پیشروی های ارتش عراق در مناطق تحت تسلط گروه های تروریستی داعش ادامه دارد. و حمله گروه تروریستی داعش برای تصرف منطقه راهبردی عامریه در شهر فلوجه با کمک نیروهای ارتش و عشایر منطقه با شکست مواجه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در عملیات نیروهای امنیتی و گروه های داوطلب مردمی که با حمایت نیروهای هوایی ارتش این کشور انجام شد، چاه نفت خباز در غرب کرکوک از دست گروه تروریستی داعشی بازپس گرفته شد.

شماری از کارکنان این چاه نفت نیز که از سوی تروریست ها به گروگان گرفته شده بودند، آزاد شدند.  گفته شده، در این عملیات بیش از یکصد تن از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند.

سرتیپ فواد عمر/  رئیس پلیس نفت شمال عراق ( با مشارکت نیروهای مردمی و نیروهای مبارزه با تروریسم توانستیم منطقه چاه نفتی خباز را از شر تروریست های داعش پاکسازی کنیم. در حال حاضر این منطقه از لوث وجود تروریست ها پاکسازی شده و اوضاع در کنترل کامل است.)

این در حالیست که یک منبع در شرکت نفت شمال عراق در کرکوک اعلام کرد : داعش دو چاه نفت متعلق به میدان نفتی الخباز را بمب گذاری کرده بودند که بعد از آزادسازی آن به دست نیروهای عراقی و مردمی، آن ها را منفجر کردند.

خبرها حاکیست، حمله گروه تروریستی داعش برای تصرف  منطقه راهبردی عامریه در شهر فلوجه با کمک نیروهای ارتش و عشایر منطقه با شکست مواجه شد.

پس از حمله داعش، نیروی هوایی عراق خطوط امداد و لجستکی داعش را در اطراف منطقه عامریه هدف قرار دادند.

وزارت دفاع عراق هم با انتشار بیانیه ای از عملیات نیروهای لشکر 14 ارتش عراق در استان های صلاح الدین و الاانبار خبر داد که در آن 25 تروریست از جمله ابوحفصه التکریتی از سرکردگان این گروه کشته و چندین خودرو زرهی تروریست ها منهدم شدند.

 سازمان ملل اعلام کرد، در درگیری های یک ماه گذشته عراق 1375 تن کشته شده اند که در میان آنها  790 غیر نظامی به چشم می خورد.

انفجار دو چاه نفت در عراق/ هلاکت بیش از ۱۰۰ داعشی

جدید ترین مطالب سایت