فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مرد همسرکش: هر چه زودتر اعدامم کنید!

مردی که همسرش را به دلیل سوءظن به قتل رسانده است، از قضات خواست او را هرچه زودتر اعدام کنند.

روزنامه شرق: مردی که همسرش را به دلیل سوءظن به قتل رسانده است، از قضات خواست او را هرچه زودتر اعدام کنند.  

نماینده دادستان در ابتدای این محاکمه که صبح دیروز در شعبه ٧٥ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، ضمن خواندن کیفرخواست، شرحی از پرونده را ارایه داد. 

او گفت: «متهم ٦٣ساله به  نام جعفر، همسرش را اولین روز آذر سال٩١ به قتل رساند و بعد در تماس با دخترش این موضوع را به او اطلاع داد. ماموران از طریق دختر متهم در جریان واقعه قرار گرفتند و وقتی به خانه جعفر رفتند این مرد را در حالی که گوشه ای نشسته بود و سیگار می کشید، مشاهده کردند. سپس جسد همسر او که در یکی از اتاق ها بود پیدا و معلوم شد این زن با استفاده از سیم تلفن خفه شده است. متهم بعد از دستگیری به قتل اعتراف کرد و اکنون با توجه به مدارک موجود خواستار مجازات او هستم.»

پدر و مادر مقتول در ادامه جلسه در جایگاه حاضر شدند و اعلام کردند جعفر باید قصاص شود. پدر مقتول با  بیان  اینکه حاضر به اعلام گذشت نیست، گفت: «جعفر باید توضیح بدهد دخترم را به چه دلیلی به قتل رسانده. دخترم ٢٠سال با این مرد زندگی کرد و هیچ وقت آزاری برای او نداشت.»

سپس یکی از دختران مقتول برای پدرش درخواست مجازات قصاص کرد و گفت: «پدرم مردی بدبین بود و تصور می کرد مادرم به او خیانت کرده است. در حالی که مادرم زنی پاکدامن بود. مادرم را از دست داده ام و با زندانی شدن پدرم درواقع او را هم از دست داده ام. حالا هم می خواهم پدرم قصاص شود.»

دختر دیگر مقتول وقتی در جایگاه ایستاد، گفت: «من نمی خواهم پدرم قصاص شود اما او باید در زندان بماند تا تاوان بدبینی هایش را بدهد.»

 در ادامه متهم در جایگاه ایستاد. او با قبول اتهام قتل گفت: «من و همسرم سال٧٠ با هم آشنا شدیم و ازدواج کردیم. همه چیز به خوبی پیش می رفت تا اینکه زنم با یکی از همسایه ها که زنی معتاد بود دوست شد و آنها رفت و آمد داشتند. اختلافات ما به همین دلیل شروع شد. رفتارهای زنم از هنگام دوستی با آن همسایه تغییر کرده بود. 

چندبار با او صحبت کردم اما هردفعه گفت من اشتباه می کنم و او خیانت نکرده است. این کشمکش ها ادامه داشت تا اینکه روزی یکی از دوستانم درباره زنی در محله ما حرف زد. مشخصاتی که داد با همسر من مطابقت داشت. بعد از آن یک روز وقتی به خرید رفته بودم شنیدم چندنفر درباره زنی صحبت می کنند که شبیه همسر من بود. بعد از شنیدن این حرف ها احتمال دادم زنم به من خیانت کرده است.»

متهم به قتل ادامه داد: «آن روز به خانه برگشتم و با زنم درباره این موضوع صحبت کردم و از او توضیح خواستم اما همسرم دوباره ادعا کرد رفتار ناشایستی انجام نداده است. ما سر این موضوع با هم مشاجره کردیم. به شدت عصبانی شده بودم به همین دلیل سیم تلفن را دور گردنش پیچیدم و فشار دادم. زنم در همان حالت اعتراف کرد به من خیانت کرده است.

 او پیشنهاد طلاق را مطرح کرد اما می دانستم به محض اینکه سیم را از دور گردنش باز کنم باز هم همان حرف های قبلی اش را تکرار می کند به همین دلیل او را خفه کردم بعد با دخترم تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم. سپس سیگار روشن کردم و مشغول کشیدن بودم که ماموران رسیدند و دستگیرم کردند.»

در این هنگام قاضی از متهم پرسید: «اگر به همسرت شک داشتی چرا او را طلاق ندادی؟» متهم در جواب گفت: «یک بار همسرم پیشنهاد طلاق را مطرح کرد. او می گفت از بدگمانی هایم خسته شده است به همین دلیل با هم به دادگاه خانواده رفتیم اما از طلاق پشیمان شدیم و به خانه برگشتیم. بعد از آن اختلافات ما باز هم ادامه پیدا کرد تا اینکه این اتفاق تلخ رخ داد.»

جعفر در ادامه گفت: «همسرم آبروی مرا در محل برده بود و شرایط بدی داشتم الان هم وضعیت بدی دارم. به همین دلیل درخواست می کنم مرا هرچه زودتر اعدام کنید تا از این زندگی خلاص شوم.»

بنا بر این گزارش، هیات قضات بعد از اتمام جلسه محاکمه برای صدور رای وارد شور شدند.

مرد همسرکش: هر چه زودتر اعدامم کنید!

جدید ترین مطالب سایت