لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خروج طرح‌ های جدید فولاد به علت کم‌ آبی/هدف‌ گذاری‌ ۱۰۰ میلیون تن فولاد

طرح  های جدید فولادی، با نگاه صادراتی، در کنار مسیر های آبی تاسیس می شود/ واحد های فولادی برای تامین سرمایه در گردش خود، از تسهیلات بانکی استفاده خواهند کرد/ طرح فولاد هرمزگان با ظرفیت کنونی ۱.۵ میلیون تن در استان بندرعباس تاسیس می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از تسنیم، بهرام سبحانی در واکنش به سخنانی اخیر «وزیر صنعت»، مبنی بر اینکه در اصفهان به  علت محدودیت آب، توسعه طرح های بزرگ صنعتی مانند فولاد مبارکه متوقف شده است، گفت: در حال حاضر، فولاد مبارکه مشغول توسعه زیر ساخت ها و بهینه سازی ظرفیت های این کارخانه است اما به دلیل کمبود آب در استان  اصفهان مقرر شده که ایجاد واحد های جدید فولادی در این کارخانه صورت نگیرد.

وی با اشاره به اینکه این کارخانه درصدد است طرح فولاد هرمزگان را با ظرفیت کنونی 1.5 میلیون تن در استان بندرعباس تاسیس کند، افزود: قصد داریم طرح  های تازه فولادی را با نگاه صادراتی، در کنار مسیر های آبی، تاسیس کنیم تا ضمن تامین منابع آبی کارخانه ، هزینه  های حمل و نقل را نیز کاهش دهیم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در هدف  گذاری  ها 100 میلیون تن فولاد در استان هرمزگان تولید خواهد شد. البته ظرفیت واحد تولیدی در آینده به دو برابر می  رسد.

سبحانی همچنین به مذاکرات فعالان فولاد با بانک  مرکزی، برای تامین سرمایه در گردش و پرداخت معوقات بانکی واحد های تولیدی اشاره کرد و گفت: قرار شده واحد های فولادی، برای تامین سرمایه در گردش خود، از تسهیلات بانکی استفاده کنند. البته در بخش معوقات نیز شرکت  های معتبر با مذاکرات خود با نظام بانکی به استمهال تسهیلات می  پردازند.

وی بیان کرد: واحدهای کوچک فولادی نیز با تقسیط معوقات، اقدام به بازپرداخت آنها به نظام بانکی می  کنند.

خروج طرح‌ های جدید فولاد به علت کم‌ آبی/هدف‌ گذاری‌ ۱۰۰ میلیون تن فولاد

جدید ترین مطالب سایت