لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

باد شدید و افزایش ۱۰ درجه‌ ای دما در شمال/ بارندگی از چهارشنبه

پیش بینی هواشناسی این است که دمای هوا امروز سه شنبه، در سواحل شمال، ۱۰ درجه گرم شود. ضمن اینکه وزش شدید باد نیز در نوار ساحلی، رخ می دهد. از اواخر چهارشنبه با عبور سامانه بارشی، بارندگی در سواحل شمال و شرق کشور رخ می  دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یک کارشناس سازمان هواشناسی، از وزش باد شدید و افزایش ۱۰ درجه  ای دمای هوا در نوار شمالی کشور در روز سه شنبه، امروز، 14 بهمن 1393، خبر داد.

فریبا گودرزی درباره هوای کشور گفت: پیش بینی ما این است که در 2 روز آینده، جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق کشور حاکم شود. همچنین امروز وزش باد جنوبی و شدید در سواحل شمال رخ می  دهد.

افزایش 5 تا 10 درجه  ای دما در سواحل شمال

وی افزود: وزش باد جنوبی در گیلان، مازندران و گلستان، امروز رخ می دهد که محسوس است و 5 تا 10 درجه افزایش دما نیز در سواحل شمال پیش  بینی شده است. 

وی تاکید کرد: دریای خزر، امروز و فردا مواج می شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی، با اشاره به اینکه از اواخر چهارشنبه با عبور سامانه بارشی، بارندگی در سواحل شمال و شرق کشور رخ می  دهد، افزود: از چهارشنبه تا جمعه  در جنوب کشور گرما و رطوبت و در پاره  ای مناطق سیستان و بلوچستان و هرمزگان، بارش باران به  صورت پراکنده پیش  بینی شده است.

از چهارشنبه تا پنجشنبه، بارش باران در پایتخت نداریم

گودرزی، با بیان اینکه غلظت آلاینده در تهران از امروز نداریم، بلکه غبار صبحگاهی است، گفت: امروز آسمان تهران، صاف همراه با غبار صبحگاهی است و افزایش دما 3 درجه در تهران پیش بینی شده است.

همچنین از چهارشنبه تا پنجشنبه، بارش باران در پایتخت نداریم و بیشنیه دما امروز 17 و کمینه 6 درجه سانتی  گراد؛ و چهارشنبه بیشینه 17 و کمینه 7 درجه می شود.

وی تصریح کرد: از چهارشنبه بعدازظهر، در تهران ناپایداری هوا داریم، اما افزایش دما در تهران، تا چهارشنبه است و از پنجشنبه، بار دیگر سامانه تازه وارد می  شود.

باد شدید و افزایش ۱۰ درجه‌ ای دما در شمال/ بارندگی از چهارشنبه

جدید ترین مطالب سایت