لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روابط با آفریقا تامین کننده منافع ملی ماست/حضور بازرگانان ایرانی پررنگ شود

۴۴وزیر امور خارجه کشورمان گفت: روابط با کشورهای آفریقایی مثل روابط با همسایگان، در حوزه سیاست های راهبردی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، دکتر ظریف، بامداد سه شنبه، امروز، 14 بهمن 1393، در جمع تجار، بازرگانان و ایرانیان مقیم اوگاندا، با بیان اینکه حضور جمهوری اسلامی ایران در آفریقا از آرمان های انقلاب اسلامی است، افزود: روابط با کشورهای آفریقایی، تامین کننده منافع ملی ماست؛ ضمن اینکه  زمینه را برای توسعه ملی و روابط مستمر و پایدار فراهم می کند.

رئیس دستگاه سیاست خارجی کشورمان تاکید کرد: اهمیت آفریقا برای ایران در سطح منطقه خلیج فارس است که این یک دیدگاه راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه باید با تلاش بیشتری در قاره آفریقا حضور داشته باشیم، گفت : حضور ما باید در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و علمی و بهداشتی باشد.

ظریف ابراز امیدواری کرد، تجار و کارآفرینان ایرانی، در قاره آفریقا حضور پررنگ تری داشته باشند.

همچنین در این نشست، پس از سخنرانی وزیر امور خارجه، چند تن از فعالان اقتصادی ایران در سخنانی، ظرفیت های بازار آفریقا و توانمندی های سرمایه گذاران و تجار ایرانی را برای سرمایه گذاری در این بازار شرح دادند.

وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه سفر دوره ای به چند کشور آفریقایی، دوشنبه شب به «کامپالا»، پایتخت اوگاندا وارد شد.

رئیس دستگاه سیاست خارجی، در این سفر دوره ای به قاره سیاه، پیش از اوگاندا، به کنیا سفر کرد.

روابط با آفریقا تامین کننده منافع ملی ماست/حضور بازرگانان ایرانی پررنگ شود

جدید ترین مطالب سایت