فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بهای نفت در آسیا رو به صعوداست

بهای نفت روز سه شنبه در بازار آسیا با افزایش همراه شد. بهای نفت طی دو روز گذشته نیز به سبب انتشار خبرهایی درباره کاهش حفاری های نفتی در آمریکا با افزایش ۱۱ سنتی مواجه شده بود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ،  با این حال تحلیل گران درباره ثابت ماندن بهای نفت در بازارهای جهانی شک و تردید دارند زیرا میزان عرضه همچنان بسیار فراتر از میزان تقاضا است.

بهای نفت در آسیا رو به صعوداست

بر این اساس ، بهای نفت وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه مارس 37 سنت افزایش یافت و به بشکه ای 49 دلار و 94 سنت رسید.

بهای نفت برنت دریای شمال نیز برای تحویل در ماه مارس با 22 سنت افزایش بشکه ای 54 دلار و 97 سنت معامله شد.

بهای نفت در بازارهای جهانی طی دو روز گذشته با افزایش همراه شده بود زیرا ارقام منتشر شده نشان می داد میزان حفاری های شرکت های نفتی در آمریکا با کاهش مواجه شده بود.

بهای نفت وست تگزاس اینترمدیت روز دوشنبه 49 دلار و 57 سنت داد و ستد شد در حالی که بهای نفت برنت دریای شمال به 55 دلار نیز رسیده بود.

نیکلاس تئو تحلیل گر ارشد بازار در موسسه سی ام سی مارکتز در سنگاپور اعلام کرد:« " با اتفاقاتی که طی دو روز گذشته رخ داده است انتظار می رود بهای نفت باز هم روندی صعودی داشته باشد. "

او همچنین گفت: "با این حال، افزایش بیش از اندازه عرضه نفت در بازارهای جهانی و ضعیف بودن تقاضا سبب نمی شود بهای نفت روند صعودی بهای نفت در بازارها همچنان حفظ شود. "

بهای نفت در بازارهای جهانی از ژوئن سال گذشته ( خرداد ) بیش از 50 درصد از ارزش خود را از دست داد. در آن زمان نفت بشکه ای 100 دلار معامله می شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز ، با این حال ، تحلیل گران می گویند سقوط بهای نفت سبب خواهد شد شرکت های نفتی آمریکایی میزان تولید خود را کاهش دهند.

جدید ترین مطالب سایت