لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ماجرای ناپدید شدن یک هواپیما در گیلان

رییس جمعیت هلال احمر رودسر از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای آموزشی - تفریحی در چابکسر از توابع این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: رییس جمعیت هلال احمر رودسر از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای آموزشی - تفریحی در چابکسر از توابع این شهرستان خبر داد.

'حسام ستوده' اظهار کرد: یک فروند هواپیمای آموزشی - تفریحی که از نوع فوق سبک بود، عصر دیروز از فرودگاه رامسر در استان مازندران برخاسته بود که در چابکسر از صفحه رادار محو شد.

وی سرنشینان این هواپیمای آموزشی - تفریحی را یک خلبان و یک مسافر برشمرد و اضافه کرد: دو تیم امدادی از پایگاه جمعیت هلال احمر رودسر به همراه عوامل امدادی رامسر، در منطقه حضور دارند و در حال جستجو برای یافتن هواپیمای مفقودشده هستند.

ستوده احتمال سقوط این هواپیما در حوالی ساحل چابکسر را منتفی ندانست و افزود: عوامل این جمعیت در منطقه شقایق چابکسر که احتمال سقوط این هواپیما در آن منطقه می رود، مستقر هستند.

تمامی عوامل امدادی فرودگاه رامسر استان مازندران نیز برای تجسس و یافتن هواپیمای مفقود شده، در منطقه چابکسر استقرار یافته اند.

چابکسر از توابع شهرستان رودسر، در منتهی الیه گیلان و در یکصد کیلومتری شرق مرکز استان قرار دارد.

یک هواپیمای آموزشی نیز مرداد ماه سال 1391 از استان قزوین حرکت کرد و در شهرستان رودسر ناپدید شده بود که با تلاش امدادگران، پس از حدود یک ماه، لاشه این هواپیما با دو سرنشین آن در منطقه سرولات رودسر پیدا شد.

منطقه رودسر به دلیل بهره مندی از دشت های وسیع جلگه ای و نزدیکی به شهرستان رامسر در منتهی الیه غرب استان مازندران، از جمله مناطقی است که هواپیماهای آموزشی و تفریحی در آسمان این شهرستان به پرواز در می آیند.

استان مازندران علاوه بر فرودگاه دشت ناز ساری و نوشهر، در شهرستان رامسر در منتهی الیه غرب مازندران نیز دارای فرودگاه است که پروازهای متعددی در روزهای مختلف هفته از این فرودگاه، انجام می شود.

ماجرای ناپدید شدن یک هواپیما در گیلان

جدید ترین مطالب سایت