لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کیم کارداشیان و کانی وست مسلمان شدند؟

شایعاتی مبنی بر اینکه «کیم کارداشیان» و «کانی وست» دخترشان، «نورث» را به عنوان مسلمان تعمید داده اند و خودشان نیز به زودی می خواهند به طور رسمی مسلمان شوند توسط MediaTakeOut منتشر شده است.

هموطن: به تازگی رسانه های غربی هر از گاهی شایعاتی در رابطه با به اسلام روی آوردن چهره های مطرح هالیوودی منتشر می کنند. به تازگی «لیام نیسون»، هنرپیشه نقش اول فیلم «Taken»، به دنبال شایعات منتشر شده درباره مسلمان شدن خود، به طور رسمی اعلام کرد که مسلمان نشده است. 

به گزارش برترین ها؛ این بار شایعاتی مبنی بر اینکه «کیم کارداشیان» و «کانی وست» دخترشان، «نورث» را به عنوان مسلمان تعمید داده اند و خودشان نیز به زودی می خواهند به طور رسمی مسلمان شوند توسط MediaTakeOut منتشر شده است. 

کیم کارداشیان و کانی وست مسلمان شدند؟

به گفته این مجله اینترنتی، «لوئیس فرخان»، روحانی مسلمان، نورث را به عنوان مسلمان تعمید داده است، در حالی که در اسلام اصلا چیزی با عنوان غسل تعمید یا مشابه آن وجود ندارد و این مفهوم کاملا مختص مسیحیت است. 

همچنین یکی از نمایندگان کارداشیان گفته است که این خبر کاملا ساختگی است و این زوج به هیچ عنوان چنین قصدی ندارند. 

مجله اینترنتی MediaTakeOut پیش از این نیز شایعات دروغین زیادی درباره این زوج، از جمله جدایی آنها، کچل بودن کیم کارداشیان و بارداری کیم منتشر کرده بود. این شایعات تا حدی پیش رفته اند که کانی وست در یکی از کنسرت هایش اعلام کره بود که این مجله «پر از مزخرفات» است.

البته حدس زدن این که این خبر شایعه ای بیش نیست با توجه به رفتار و منش این زوج اصلا کار سختی نیست.

کیم کارداشیان و کانی وست مسلمان شدند؟

جدید ترین مطالب سایت