فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اوباما، ظریف را در فیس بوک Add کرد!

سایت شبکه خبری پرس  تی وی یک مقاله طنز رسانه های اسرائیل را به عنوان یک خبر حقیقی منتشر کرد.

نامه نیوز: سایت شبکه خبری پرس  تی وی یک مقاله طنز رسانه های اسرائیل را به عنوان یک خبر حقیقی منتشر کرد. 

 رسانه های اسرائیلی در روزهای گذشته با انتشار مقاله ای طنزآمیز به روابط تیره و تار مقامات اسرائیل و آمریکا اشاره کردند، مقاله ای که به اشتباه از سوی یک رسانه ایرانی به عنوان یک خبر واقعی منتشر و بازتاب داده شد. 

 

در این مقاله طنزآمیز نوشته شده که اوباما، رئیس جمهوری آمریکا برای اضافه  کردن وزیر خارجه ایران به لیست دوستان خود در فیس بوک، نتانیاهو را از صفحه فیس بوکش حذف کرده است. 

 

در متن این مقاله طنز آمیز آمده است: «روابط سرد میان اوباما و نتانیاهو در هفته جاری به پایین ترین حد خود رسید و رئیس جمهوری آمریکا همتای اسرائیلی خود را در فیس بوک آنفرد کرد. 

 

باراک اوباما طی روزهای گذشته نتانیاهو را در فیس بوک آنفرد (از لیست دوستان خود خارج) کرد و ممکن است محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران را به لیست دوستان خود در این شبکه اجتماعی پرمخاطب اضافه کند. 

 

یک منبع نزدیک به نخست وزیر اسرائیل در این باره گفت که زمان دقیق این اقدام رئیس جمهوری آمریکا مشخص نیست اما ما دیروز از این موضوع باخبر شدیم. 

 

این منبع آگاه در ادامه نیز گفت: نتانیاهو در صفحه دادستان کل آمریکا بود و هنگامی که می خواست ببینید چه کسانی در لیست دوستان مشترک آن دو است، از این موضوع آگاه شد. وی دید که جان کری، هیلاری و بیل کلینتون و فابیوس در لیست دوستان مشترک آنها قرار دارند اما نامی از اوباما نیست. وی در ادامه به صفحه اوباما رفت و دید که گزینه اضافه شدن به عنوان دوست در این صفحه فعال شده است. 

 

این به این معناست که اوباما نتانیاهو را از لیست دوستان خود که قبلا در آن قرار داشت، حذف کرده است. 

 

در حالی که کاخ سفید تاکنون هیچ واکنش رسمی به این خبر نداشته است یک منبع نزدیک به رئیس جمهوری آمریکا گفته است که تعداد دوستان حاضر در لیست اعضای فیس بوک اوباما به حد نصاب رسیده است  و وی می خواست ظریف، وزیر خارجه ایران را به لیست دوستان خود اضافه کند. 

 

این در حالی است که این رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر اسرائیل همچنان در لیست دنبال کنندگان هم در توییتر هستند.»

اوباما، ظریف را در فیس بوک Add کرد!

جدید ترین مطالب سایت