فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موج جدید بارش باران در تهران

مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: فردا بعدازظهر به تدریج با بارش های پراکنده و وزش باد از غلظت آلاینده های موجود در هوای تهران کاسته وکیفیت آن بهتر می شود.

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: فردا بعدازظهر به تدریج با بارش های پراکنده و وزش باد از غلظت آلاینده های موجود در هوای تهران کاسته وکیفیت آن بهتر می شود. 

 

«محمدعلی عزیزاقلی» افزود: آسمان استان تهران عصرامروز و فردا کمی تا قسمتی ابری در پاره ای نقاط به ویژه در شهرهای تهران، شهریار و ورامین همراه با غبار محلی پیش بینی می شود. 

 

وی با اشاره به افزایش نسبی دما گفت: فردا قسمتی ابری در پاره نقاط غبار صبحگاهی که از بعدازظهر به تدریج با افزایش ابر و بارش های پراکنده همراه با وزش باد و غبارمحلی خواهد بود و در پی آن غلظت آلاینده ها کاهش می یابد. 

 

عزیزاقلی بیشینه دمای امروز تهران را 15 درجه سانتی گراد اعلام کرد و افزود: پیش بینی می شود که کمینه دمای امشب تهران به هفت درجه سانتی گراد بالای صفر برسد. 

 

مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: مناطق فیروزکوه با منفی چهار درجه سانتی گراد سردترین و فرودگاه امام خمینی (ره) و ورامین با 16 درجه سانتی گراد بالای صفر بیشترین دما در نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته را داشتند.

موج جدید بارش باران در تهران

جدید ترین مطالب سایت