لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دیدار عبدالله و اوباما/ سفر نیمه تمام پادشاه

ساعاتی پس از آنکه گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی اعلام کرد خلبان اردنی را زنده زنده در آتش سوزانده، پادشاه این کشور با حضور در کاخ سفید، با رئیس جمهور آمریکا دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عبدالله دوم پادشاه اردن سه شنبه شب با حضور در کاخ سفید، با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش «آسوشیتدپرس»،دیدار «باراک اوباما» ، رئیس جمهور آمریکا با «عبدالله دوم» پادشاه اردن درست چند ساعت پس از انتشار ویدئوی سوزاندن خلبان گروگان گرفته شده اردنی به دست داعش ، صورت گرفت. ارتش اردن نیز کشته شدن ، «معاذ الکسیبه» ، خلبان گروگان در دست تروریست های داعش را تایید کرده است.

اوباما ، پس از کشته شدن گروگان اردنی به دست داعش ، با مردم اردن ابراز همدردی کرد.

این ویدئو در حالی منتشر شد که پادشاه اردن بعد از دیدار با اوباما و قرار بود دیدارهایی را در این کشور انجام دهد. با این حال، اعلام خبر کشته شدن کساسبه، موجب شد تا وی پس از حضور در کنگره آمریکا، تنها دیداری کوتاه با رئیس جمهور آمریکا داشته و با نیمه کاره گذاشتن سفرش، به اردن بازگردد.

دولت اردن در واکنش به اقدام داعش در کشتن خلبان این کشور،«ساجده الریشاوی» را  صبح امروز چهارشنبه اعدام کرد. الریشاوی زنی است که در سال 2005 در عمیات بمب گذاری در برابر هتلی در امان مشارکت داشت، اما پس از عمل نکردن کمربند انفجاری اش، به دست نیروهای امنیتی بازداشت شد.

داعش پیش از این اعلام کرده بود خلبان اردنی را با این زن عراقی الاصل معاوضه کند، اما اردن با بیان اینکه داعش نشانه ای از زنده بودن کساسبه ارائه نکرده، از اجرای این خواسته خودداری کرده بود.

دیدار عبدالله و اوباما/ سفر نیمه تمام پادشاه

جدید ترین مطالب سایت