فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نکاتی در باره چیدمان پذیرایی

 استفاده از رنگ های گرم تر و بافت های بیشتر، گرما و صمیمیت بیشتری به محیط القا میکند. البته چهره طبیعت بهترین سرمنشاء الهام است، تابلو رنگارنگی که این فصل به نمایش می گذارد، سرشار از زنده ترین و گرم ترین رنگ هاست و موجی از انرژی را به همراه دارد

 استفاده از رنگ های گرم تر و بافت های بیشتر، گرما و صمیمیت بیشتری به محیط القا میکند. البته چهره طبیعت بهترین سرمنشاء الهام است، تابلو رنگارنگی که این فصل به نمایش می گذارد، سرشار از زنده ترین و گرم ترین رنگ هاست و موجی از انرژی را به همراه دارد. بیهوده نیست که فعالیت های آموزشی و تحصیلی در این فصل آغاز می شوند.

پیشنهاد رنگ ونقاشی دیوارها یا تعویض مبلمان با تغییر فصل، پیشنهاد ارزان قیمتی نیست ولی با اضافه کردن برخی عناصر دکوری مرتبط با فصل، می توانید اثر مشابهی به وجود آورید. به عنوان مثال میتوان از پرده های دکوری مخمل یا حتی پانل های پارچه ای با رنگ های گرمتر مانند مسی یا نارنجی به عنوان تابلو بهره گیرید که اگر رنگ آنها با دیوار همخوانی داشته باشد، تاثیر شگرفی ایجاد می کند.اضافه کردن عناصری که بافت بیشتر و ضخیم تری دارند، مانند پتوهای تزئینی کنار مبل و کوسن هایی با رنگ های متنوع نیز به این هدف کمک می کند.بیرون آوردن رومیزی های سوزن دوزی شده و استفاده از عناصر دکوری آنتیک یا شبه آنتیک در فصل خزان و برگ ریزان تناسب بیشتری نسبت به فصل های دیگر دارد.برای روکش های صندلی ها می توانید بیشتر از رنگ های آفتابی استفاده کنید.به جای دکور کردن خانه با لوازم شفاف یا براق که مناسب تابستان است، از لوازم چینی یا چوبی و چرمی استفاده کنید و در فریم تابلوها از کاغذهای بافت دار بهره گیرید.در نور پردازی بهتر است از نورهای زرد کمک بگیرید تا محیطی گرم تر برای شما فراهم کند.اگر از گل های مصنوعی در منزل خود استفاده می کنید، بهتر است آنها را برای این فصل، از نوع پر شاخ و برگ انتخاب کنید.استفاده از گل های خشک، عناصرچوبی و میوه های خشک شده نیز منزل شما را بیش از پیش به حال و هوای فصل خزان نزدیک می کند.زیاد نگران همگونی عناصر دکوراتیو آنتیک و رنگ های گرم نباشید؛ فرش های ایرانی با نقش و نگارهای سنتی و رنگ آمیزی متنوع، پیوند زیبایی بین اجزای طراحی منزل ایجاد می کند.

نکته آخر اینکه فصل پاییز به دلیل تعدد فعالیت هایی که در آن انجام می شود، نیاز به ایجاد انرژی بیشتری دارد. به همین دلیل افراد در بازگشت به خانه انتظار محیطی صمیمی و خوشایند را دارند، پس دقت کنید هنگام انجام تغییرات، ضمن پرهیز از افراط و با انجام ساده ترین جا به جایی ها، این احساس را در منزل تان به وجود آورید.

جدید ترین مطالب سایت