لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

علم الهدی: کت‌ و شلوار ظریف را بهانه نکنید!

حجت الاسلام علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: برخورد رهبر معظم انقلاب گفتند برویم مذاکره کنیم، رهبری نیز اجازه دادند اما اجازه مذاکره دادند نه اجازه رفاقت؛ این که شما بیایید مردم را مسخره کنید و دست بیندازید که شما به کت وشلوار وزیر خارجه ایراد گرفتید.درست نیست، حرف این است که در روزی که سه میلیون نسخه نشریه به پیامبر ما فحش می دهد و آمریکا حمایت می کند، وزیر خارجه ما با وزیر خارجه آمریکا در خیابان های ژنو قدم می زدند.

پایگاه خبری انتخاب: حجت الاسلام علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: ما در این کشور داعیه وکالت، وزارت و مسابقه قدرت باکسی نداریم، حرف ما این است که اصل انقلاب ما، توسعه مبانی اسلامی بوده و این انقلاب تناورتر و نیرومندتر از روز اول در دنیا اثر کرده و باید همین مسیر را ادامه دهیم.

وی ابراز داشت: در مقابل این حرف دو بینش انحرافی وجود دارد، اولین بینش، سطحی نگر و بینش دوم، قدرت یابی و قدرت طلبی است؛ ما نمی گوییم به جای عده ای وزیر و وکیل شویم، این نیست یک روز آن آقا کاخ نشین بوده و امروز من کاخ نشین باشم بلکه ما انقلابی را به پیروزی رساندیم و می گوییم افق آرمانی انقلاب را ببینیم و نظام را منطبق با این افق آرمانی اداره کنیم نه این که آرمان انقلاب را در مسیر یک لقمه نان امروز فدا کند.

وی افزود: برخورد رهبر معظم انقلاب با همه جریان ها همین است، گفتند برویم مذاکره کنیم، رهبری نیز اجازه دادند اما اجازه مذاکره دادند نه اجازه رفاقت؛ این که شما بیایید مردم را مسخره کنید و دست بیندازید که شما به کت وشلوار وزیر خارجه ایراد گرفتید؛ درست نیست، حرف این است که در روزی که سه میلیون نسخه نشریه به پیامبر ما فحش می دهد و آمریکا حمایت می کند، وزیر خارجه ما با وزیر خارجه آمریکا در خیابان های ژنو قدم می زدند.

امام جمعه مشهد ادامه داد: کسی نگفت چرا راه رفتید، اگر می خواهید مشکل را حل کنید بیاید به سؤالات مردم پاسخ دهید، با مسخره کردن که مشکلی حل نمی شود؛ شما بناست مذاکره کنید با رفاقت؟ حق نداریم شعار رفاقت باکسی دهید که نظام 35 سال است با او در جنگ است و استکبار هم با تمام قدرت برای براندازی این نظام تلاش می کند.

وی تأکید کرد: ما دولت و وزیر خارجه را قبول داریم زیرا رهبری آنان را تأیید کردند و مخالفت با دولت، مخالفت با رهبری است اما ما با دولت حرف داریم، آیا افق آرمانی انقلاب را می ببینیم یا چند قدم جلوی پای خودمان، ما می گوییم کسی باید وزیر باشد که افق آرمانی انقلاب را ببینید.

علم الهدی با تأکید بر این که چنین بینشی نمی تواند در کارگزاری نظام قرار بگیرد، بیان کرد: بحث ما تنافس و منافسه در قدرت نیست بلکه حرف بر سر نگاه مسؤولان به افق آرمانی انقلاب است؛ نظام ابزار انقلاب ماست، خود نظام به عنوان یک نظام مدیریتی موضوعیت ندارد بلکه ما مدیریت کشور را به دست گرفتیم که انقلاب ما به این وسیله نشر پیدا کند، تمام سیاست خارجی ما در مسیر توسعه و گسترش این تفکر باشد نه این که سیاست را در استخدام اقتصاد و شکم قرار دهیم.

علم الهدی: کت‌ و شلوار ظریف را بهانه نکنید!

جدید ترین مطالب سایت