لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خانواده جدید در شناسنامه المثنی

با ثبت اطلاعات اشتباه در صدور شناسنامه المثنی، یک شهروند مشهدی صاحب خانواده جدید شد...

یک شهروند مشهدی به ايرنا گفت: شناسنامه المثنی صادر شده برای وی که روز ششم اردیبهشت ماه دریافت کرده با اطلاعات هویت واقعی وی کاملا متفاوت است.محسن خاصه اظهار داشت: ششم بهمن ماه پارسال در پی مفقود شدن شناسنامه خود، برای درخواست صدور شناسنامه جدید و حذف پسوند نام خانوادگی ام (خشک) به یکی از دفاتر خدمات پیشخوان دولت مراجعه کرده و تصویر شناسنامه و سند ازدواج خود را ارائه کردم.

وی گفت: بعد از سه ماه، شناسنامه المثنی از طریق پست تحویل شد اما وقتی مشخصات شناسنامه را دیدم ابتدا تصور کردم شناسنامه فرد دیگری را برایم آورده اند.وی افزود: در صفحه اول شناسنامه، جز نام خودم بقیه اطلاعات اشتباه بود.

وی اظهار داشت: در شناسنامه جدید، محل تولد والدینم که هر دو از روستای خشک قاینات هستند برای مادرم شهرستان چناران و برای پدرم بخش احمدآباد رضویه از توابع شهرستان مشهد با کدهای متفاوت ثبت شده است. 

خاصه گفت: اشتباه فاحش تر در صفحه دوم شناسنامه جدید است که به جای نام همسرم  زهره خطیب ، اسم زن دیگری با نام فاطمه خواجوی  ثبت شده که حساسیت همسرم را موجب شد.

محسن خاصه افزود: در تماس با دفتر خدمات پیشخوان و نیز ثبت احوال مشهد، اعلام کردند که برای اصلاح این اشتباهات فوری مراجعه کنم تا اشکالات را رفع  کنند.

جدید ترین مطالب سایت