فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

توصیف متفاوت روحانی از «اصفهان»

رئیس جمهور در سخنرانی اش در میدان امام اصفهان گفت: اگر همه اصفهان نصف جهان نیست، نصف جان ایران است.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: حجت الاسلام و المسلمین روحانی در سیزدهمین سفر استانی اش به عنوان رئیس جمهور، به اصفهان سفر کرد.

وی پس از استقبال رسمی در فرودگاه و مراسم سان و رژه به میدان نقش جهان رفت تا برای مردم سخنرانی کند.

میدان نقش جهان از صبح امروز شاهد حضور زنان و مردان برای استقبال از رئیس جمهور بود. پارچه نوشته های زیادی در دست مردم بود که ضمن خوش آمد گویی، خواسته های خود را نیز در آنها نوشته بودند. با اینکه شماره تلفن 111 برای صحبت مردم اصفهان با حجت الاسلام و المسلمین روحانی در نظر گرفته شده، اما اغلب مردم ترجیح دادند علاوه بر پلاکاردها، خواسته های خود را با نامه به دست رئیس جمهور برسانند و برای جلوگیری از بی نظمی در این زمینه، ماموران و کارکنان سازمان های مختلف از جمله هلال احمر در میان جمعیت گماشته شده بودند تا نامه های مردم را دریافت کنند.

رئیس جمهور در سخنرانی اش در میدان امام اصفهان گفت: امروز در دهه فجر بعد از 36 سال بهار سال سی و هفتم انقلاب را جشن می گیریم، به واقع مردم انقلابی ما چه فداکاری ها و ایثار ها که نکرده اند. از همین حیث هیچ زمان جمعیت بی نظیر اصفهان در مسجد حکیم و بعد هم مسجد سید را از یاد نمی برم.

نخستین شهری که رژیم گذشته ناچار شد حکومت نظامی اعلام کند، اصفهان سرافراز عزیز ما بود.

این مردم عزیز و فداکار کنار امام(ره) توانستند پیروزی بزرگ، پیروزی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای این سرزمین و ملت به ارمغان بیاورند و بعد از پیروزی انقلاب همه جا و مخصوصا در دوران دفاع مقدس، هرکجا که ما مشکل داشتیم، دست ما به سوی لشکر امام حسین(ع) و لشکر نجف اشرف اصفهان بود.

اگر همه اصفهان نصف جهان نیست، نصف جان ایران است.

امروز آماده  تر از هر روز آماده ایم، تا از راه و خط امام و مقام معظم رهبری و خط اسلام و تشیع دفاع کنیم.

 همه معضلات را ملت ایران با پیروی از مقام معظم رهبری پشت سر می گذارند.

شما که بمب اتم ساختید و به جنایتکاری چون اسرائیل کمک کردید و بمت اتم دادید چه کردید، آیا توانستید برای اسرائیل و خودتان و آمریکای خودتان امنیت درست کنیدو توانستید برای غرب امنیت درست کنید.

ما نیاز به بمب اتم نداریم. ما ملت بزرگ فداکار داریم. دیدید که با همه تحریم ها و فشار ها ماهواره جدید را ملت ما به فضا پرتاب کرد.

ما به دانشمندان بزرگمان در تکنولوژی، ماهواره و هسته ای و غیره افتخار می کنیم و بدانید ملت ما راه پیشرفت و توسعه را با وحدت و اتحاد و یکپارچگی ادامه خواهد داد. شما نتوانستید همه مردم خود را زیر پوشش بیمه قرار دهید آن همه هم شعار دادید اما ملت ایران و دولت خادم، تمام ملت را زیر پوشش بیمه قرار داد.

شما نتوانستید در آمریکا، مسئله درمان را حل و فصل کنید اما ملت بزرگ ایران و دولت یازدهم به نمایندگی ازملت کاری کرد که از 38 درصدی که مردم برای درمان در بیمارستان های دولتی پرداخت می کردند، امروز به طور متوسط فقط 4 درصد پرداخت می کنند. این به معنای این است که این ملت از تحریم، تهدید نمی ترسد و راه توسعه و آبادانی کشور را ادامه داده و ادامه خواهد داد.

 تا پایان سال 94 سامانه های آبرسانی 4 شهرستان این استان به اتمام خواهد رسید.

 امروز با افتخار در محضر شما اعلام می کنم که حفاری تونل سوم بعد از سال ها پایان یافت. این تونل 23 کیلومتری بعد از 20 سال امروز حفاری آن پایان یافته و توسط پمپاژ موقت آب در این تونل در این روز جاری شده است.

 همه برای حل معضل و مشکل آب در سراسر کشور باید دست به دست دهیم. الگوی آبیاری و کشت و نحوه استفاده از مخازن آب باید تغییر کند. ما دچار یک خشکسالی ممتد هستیم. سال ها است که خشکسالی داریم. باید آب موجود و منابع آبی موجود کشور را همه با هم مدیریت کنیم.

تلاش دولت این است که همه صنایع بزرگ را به تدریج از طریق پساب فاضلاب شهری آب آن ها را تامین کند. تلاش داریم آبیاری کشاورزی در سراسر کشور، مدرن شود و از طریق بهینه سازی از آب استفاده شود.

زاینده رود حق مسلم اصفهانی ها و همه ماست. کاری خواهیم کرد با همت و وحدت و یکپارچگی، زاینده رود زنده و زاینده بماند.

زاینده رود مظهر تمدن فقط اصفهانی ها نیست بلکه متعلق به تمام ملت است. ما در این دولت تلاش خواهیم کرد و در همین جا به وزیر نیرو و استاندار اصفهان دستور می دهم، اگر زاینده رود ابش به اندازه کافی نباشد نباید خشک شود.

تصمیم دولت بر این است که اولین راه آهن سریع السیر کشور بین اصفهان و تهران انشاءالله کار اجرایی آن آغاز شود. راه آهن تهران - قم - اصفهان. منابع لازم را برای اجرای این راه آهن که 2 میلیارد و 600 میلیون دلار است را تامین کرده ایم. کار اجرایی این راه اهن آغاز می شود و در کشور با تکنولوژی جدید و راه آهن سرعت 300 کیلومتری در این استان اجرا و عملیاتی می شود.

برای تسهیلات کشاورزی، به ویژه گلخانه ای اعتبارات لازم را مدنظر قرار داده و به بانک مرکزی دستورات لازم را داده ایم.

برای صنعت کشور 1000 میلیارد تومان به منظور سرمایه در گردش و 2500 میلیارد تومان برای تکمیل طرح های صنعتی و معدنی اختصاص داده ایم.

 تا سال 94، 31 هزار اشتغال و تا پایان 95، 40 هزار اشتغال جدید به وجود خواهیم آورد.

 برای آثار ارزشمند استان و مرمت و تکمیل آنان، 40 میلیاردتومان مدنظر قرار داده ایم که در سال 94 و 95 تخصیص و عملیاتی خواهد شد.

28 پروژه مهم و توسعه ای با 651 میلیاردتومان اعتبار برای استان اصفهان مدنظر داریم که در سال 94 و 95 اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

توصیف متفاوت روحانی از «اصفهان»

جدید ترین مطالب سایت