فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دانه درشت هایی که داعش سربرید!

داعش در چند ماهی که از فعالیت جنایتکارانه اش در عراق و سوریه می گذرد، افزون بر صدها و هزاران نفری که به ضرب گلوله کشته، چند نفری را از اتباع خارجی را در مکان های نامعلوم سربرید که در اینجا، نام و عکسشان را می بینیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه «دیلی میل»، روز چهارشنبه، امروز، 15 بهمن 1393، چند ساعت پس از انتشار خبر زنده سوزاندن خلبان اردنی دربند داعش، عکس هایی را منتشر کرد از چندین تبعه سرشناس شده غربی و شرقی که تروریست های داعش، جلوی دوربین، آنها را وحشیانه سر بریدند.

دانه درشت هایی که داعش سربرید!

تصویر اقدام وحشیانه «جیهادی جان» (Jihadi John)، عضو جنایتکار داعش که تبعه انگلیس است، به سربریدن «کنجی گوتو» (Kenji Goto)، خبرنگار ژاپنی، چند روز پس از مذاکرات فشرده ای که برای آزادی وی صورت گرفت، منتشر شد. 

دانه درشت هایی که داعش سربرید!دانه درشت هایی که داعش سربرید! دانه درشت هایی که داعش سربرید!

«هاونا یوکاوا» (Haruna Yukawa)، (عکس سمت راست)، تبعه ژاپنی، «دیوید هینز» (David Haines)، امدادگر انگلیسی (عکس وسط)، و «آلن هنینگ» (عکس چپ)، چند روز قبل از «کنجی گوتو»، با چاقویی که جیهادی جان بر گردن آنها کشید، سربریده شدند.

دانه درشت هایی که داعش سربرید!دانه درشت هایی که داعش سربرید!دانه درشت هایی که داعش سربرید!

«جیمز فولی» (James Foley) (عکس سمت راست)، خبرنگار آمریکایی، نخستین فردی بود که تصویر دلخراش سربریده شدنش به دست جیهادی جان، پخش شد.

پس از او «استیون ساتلاف» (Steven Sotloff) (عکس وسط)، امدادگری آمریکایی، جانش از گردنش خارج شد.

«پیتر کاسیگ» (Peter Kassig)، امدادگر آمریکایی را نیز داعشی ها به قتل رساندند.

دانه درشت هایی که داعش سربرید!

دانه درشت هایی که داعش سربرید!

جدید ترین مطالب سایت