لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هشدار ایران به آمریکا درباره اعمال تحریم های جدید

عضو ارشد تیم هسته  ای کشورمان در نشست خبری در مسکو گفت در صورت تحریم های جدید آمریکا، ایران به طور یقین برنامه  های هسته ای خود را پیش برده و سانتریفیوژهای بیشتری نصب خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری روسی «تاس  «حمید بعیدی نژاد» عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته  ای کشورمان، امروز چهارشنبه در نشست خبری سفارتخانه ایران در مسکو در زمینه آینده مذاکرات ایران و گروه«1+ 5 » تصریح کرد، در صورت تحمیل تحریم های جدید، ایران تعداد سانتریفیوژهایش را افزایش خواهد داد.

هشدار ایران به آمریکا درباره اعمال تحریم های جدید

 بعیدی نژاد گفت: «به طور طبیعی این مسئله مایه نگرانی همه است. این مسئله بازگشت به وضعیتی است که هیچکس مایل به رسیدن به آن نیست و نفعی برای هیچ طرف ندارد.»

وی افزود: «در صورت تحریم های جدید آمریکا، ایران به یقین برنامه های هسته ای خود را پیش خواهد برد و سانتریفیوژهای بیشتری نصب خواهد کرد.»

این دیپلمات ایرانی همچنین درباره وضعیت کنونی مذاکرات هسته ای اظهار داشت این گفت وگوها به مرحله  ای «حساس و مهم» رسیده است.

بعیدی نژاد همچنین با اشاره به تمایل تهران در افزایش سطح همکاری با مسکو  گفت: «ما در این مرحله تصمیم به افزایش همکاری با روسیه داریم.»

وبگاه روسی «اسپوتنیک» نیز با اشاره به جزئیات نشست خبری امروز سفارت ایران در مسکو نوشت: مقام ارشد تیم مذاکره کننده ایران گفت، همه تلاش هایش را برای رسیدن به چارچوب سیاسی برای حصول توافق هسته  ای در ماه مارس به کار خواهد بست .

به گزارش اسپوتنیک، بعیدی نژاد گفت که هنوز مکان دور بعدی گفت  وگوهای هسته  ای ایران با گروه 1+ 5 معین نشده است.

هشدار ایران به آمریکا درباره اعمال تحریم های جدید

جدید ترین مطالب سایت