فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

وزش باد شدید و بارش باران و برف در تهران

یک کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و بارش باران در تهران خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: یک کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و بارش باران در تهران خبر داد.

امین حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: امروز برای جنوب سمنان، قم و جنوب تهران سرعت وزش باد شدت می گیرد و با این وزش باد آلودگی هوا نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه سرعت وزش باد در تهران به ۵۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید، گفت: وزش باد شدید تهران امروز مانند طوفان نیست که بگوییم خسارت به دنبال دارد ولی سرعت آن محسوس و قابل لمس خواهد شد.

*بارش باران و برف در تهران

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه تهران امروز آسمانی ابری خواهد داشت و بارش باران در پاره ای از نقاط و سطح شهر تهران رخ می دهد، گفت: در نیمه شمالی تهران بارش برف و باران امروز حاکم خواهد بود.

نقشینه با بیان اینکه آلاینده ها در این هفته تهران کاهش یافته است، گفت: بیشنیه و کمینه دمای تهران برای امروز به ترتیب ۱۲ و ۸ است. درواقع تهران ۶ درجه خنک تر می شود و کاهش دما نه تنها برای تهران بلکه برای بیشتر مناطق کشور پیش بینی شده است.

*بارش باران در اکثر نقاط کشور در امروز

وی با اشاره به اینکه دریای خزر امروز و فردا مواج است، ادامه داد: در روز جمعه برای شرق کشور بارش باران تشدید خواهد شد درواقع بارش باران در اکثر نقاط کشور در امروز رخ خواهد داد.

نقشینه با بیان اینکه امروز برای سواحل شمال و ارتفاعات البرز و شمال شرق بارش برف و باران پیش بینی شده است، افزود: صبح جمعه برای شمال شرق بارش برف خواهیم داشت همچنین از امروز برای جنوب کشور از جمله هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان بارش باران داریم.

وزش باد شدید و بارش باران و برف در تهران

جدید ترین مطالب سایت