لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کفاشیان: فقط زنان خارجی به ورزشگاه بیایند!

رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد در صورتی که ایران میزبانی جام ملت های آسیا را به دست آورد، بانوان خارجی می توانند برای تشویق تیم ملی کشورشان به ورزشگاه ها بروند اما از ورود بانوان ایرانی جلوگیری می شود.

روزنامه شرق: رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد در صورتی که ایران میزبانی جام ملت های آسیا را به دست آورد، بانوان خارجی می توانند برای تشویق تیم ملی کشورشان به ورزشگاه ها بروند اما از ورود بانوان ایرانی جلوگیری می شود. 

علی کفاشیان پس از پایان جلسه با نمایندگان AFC به خبرنگاران گفت: «امروز با نمایندگان AFC جلسه ای داشتیم تا گزارش های نهایی خود را درخصوص میزبانی جام ملت های آسیا به آنها ارایه دهیم. شش کشور خواهان میزبانی این رقابت ها بودند که ایران و امارات در نهایت باقی ماندند و قرار است در فروردین ماه میزبان جام ملت های ٢٠١٩ آسیا مشخص شود.»

در صورت میزبانی ایران در جام ملت ها، فقط بانوان خارجی می توانند به ورزشگاه بروند: «سوالی که نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح کردند در مورد ساخت ورزشگاه ها و امکانات استان هایی مانند کرمان، اصفهان و شیراز بود که امکانات آنها تا چه حد است. در رابطه با حضور بانوان در ورزشگاه ها هم سوال کردند که ما اعلام کردیم حضور بانوان خارجی در ورزشگاه ها آزاد است اما بانوان خودمان همچون گذشته نمی توانند در ورزشگاه ها حاضر شوند.»

کفاشیان قطعی شدن میزبانی امارات در جام ملت های آسیا ٢٠١٩ را رد کرد: «هنوز نشانه ای برای اینکه میزبانی آنها قطعی شده باشد، وجود ندارد. ما اگر بتوانیم نواقص را برطرف کنیم شانس بالایی برای کسب میزبانی جام ملت های ٢٠١٩ آسیا خواهیم داشت.»

رییس فدراسیون جواب اظهارات رسایی را هم  که گفته بود پول فیفا به حساب یک شخص خاص واریز شده، داد: «صورت های مالی فدراسیون و عملکرد آن مشخص است و تاکنون هیچ پولی از فیفا و AFC به حساب کسی واریز نشده، به جز پولی که به سفارت داده شده است. پولی به حساب شخص ثالث واریز نشده است که اگر این اتفاق می افتاد ما خوشحال هم می شدیم اما یک سری هزینه های ما بابت تامین برخی مخارج از جمله هزینه سفرهای خارجی و پول مربیان خارجی وجود دارد که باید به حساب های خارجی واریز شود. زمانی که مثلا تیم ما در اردوی آفریقای جنوبی یا پرتغال به سر می برد بازیکنان هوا که نمی خوردند! از دوسال گذشته به خاطر تحریم هایی که وجود داشته به ما اسکناس هم داده نمی شد تا به مربی بدهیم. ما، با این وجود طبق روال قانونی کار می کردیم و از ارز آزاد استفاده نکردیم. از سیستم بانکی بهره بردیم و ریال دادیم و پس از ثبت سفارش، ارز دریافت کردیم که برای مصارف خاص حواله کنیم و بتوانیم حقوق مربیان خارجی خود را پرداخت کنیم. ما حساب ارزی خارج کشور نداشتیم و به دلیل همین اتفاق هایی هم که افتاد در سال های گذشته آمریکا یک میلیون دلار ما را خورد و یک لیوان آب هم روی آن. ما حساب ارزی نداریم. به همین دلیل وقتی می خواستیم حقوق کی روش را پرداخت کنیم به او گفتیم به حسابی در دوبی خواهیم ریخت که آن هم حساب هوشنگ مقدس بود که همان پول عینا در زمان تعیین شده به کی روش تحویل داده شد و یک ساعت هم در حساب او باقی نماند.»

کفاشیان: فقط زنان خارجی به ورزشگاه بیایند!

جدید ترین مطالب سایت