لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سخنرانی در کنگره با فریبکاری بینر/ نتانیاهو گمراه شده است

  یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی تاکید کرد، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره دعوت صورت گرفته برای سخنرانی در کنگره آمریکا گمراه شده و فکر می  کرده این دعوت با حمایت کامل دموکرات ها بوده است.      

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از رویترز، جان بینر، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، از بنیامین نتانیاهو دعوت کرده است ماه آینده میلادی در کنگره درباره مسئله هسته ای ایران، سخنرانی کند.

این اقدام، خشم کاخ سفید را در پی داشته، چرا که بدون هماهنگی دولت آمریکا صورت گرفته و این سخنرانی، فقط دو هفته پیش از انتخابات سراسری در سرزمین های اشغالی فلسطین خواهد بود.

سخنرانی نتانیاهو در کنگره می تواند روابط پرتنش اوباما و نتانیاهو را از گذشته تیره و تارتر کند.

تزاهی هانگبی، معاون وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی، روز جمعه در یک مصاحبه رادیویی، تاکید کرد «به نظر می رسد اقدامی را انجام داده است که ما نسبت به آن اعتماد داریم، ولی در نهایت روشن شده است که این یک اقدام یکجانبه بوده و اقدامی مورد حمایت هر دو حزب سیاسی آمریکا نبوده است.»

از این مقام اسرائیلی پرسیده شد آیا اظهارات وی به این معناست که نتانیاهو درباره دعوت بینر گمراه شده و فکر کرده است که این دعوت را هر دو حزب صورت داده اند؟ که معاون وزیر خارجه رژیم صهیونیستی، نسبت به استفاده از این توصیف، اعتراضی نکرده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا نخست وزیر صهیونیستی باید سخنرانی را در کنگره لغو کند یا به تاخیر بیندازد، نیز گفت: در این صورت، نتیجه چه خواهد بود؟ نتیجه این خواهد بود که ما عرصه ای را ترک خواهیم کرد که قرار است تصمیم مهمی درباره ایران گرفته شود.

این دعوت زمینه ساز انتقاد شدید دموکرات ها از بینر شده است.

نانسی پلوسی، نماینده ارشد دموکرات کنگره، تاکید کرد با سیاسی خواندن انگیزه های دعوت از نتانیاهو، ابراز امیدواری کرد سخنرانی نتانیاهو، اتفاق نیفتد.

سخنرانی در کنگره با فریبکاری بینر/ نتانیاهو گمراه شده است

جدید ترین مطالب سایت