لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ادامه رشد اقتصادی ایران با وجود ارزان بودن قیمت نفت

ندیشکده «دفاع از دموکراسی  ها» از رشد اقتصاد ایران با وجود کاهش قیمت جهانی نفت خبر داد و نوشت: ایران چنین شوک  های نفتی ناگهانی را تجربه کرده و پیش تر نیز خود را با تاثیرهای دردناک کاهش صادرات نفت و منع دسترسی به منابع مالی نفتی  وفق داده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، اندیشکده آمریکایی «دفاع از دموکراسی  ها»، در گزارشی با عنوان «ادامه رشد اقتصاد ایران با وجود بهای پائین نفت»، نوشت: برابر «طرح اقدام مشترک» توافق شده میان ایران و گروه  1+ 5، ایران به رشد اقتصادی خود با وجود کاهش شدید بهای نفت ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، کاهش بهای نفت، اثری کافی بر شدت بخشیدن بر بحران اقتصادی که به واسطه آن، ایران از میز مذاکرات دور شود، نخواهد داشت.

یافته  های این اندیشکده نشان داده است که ایران موفق شده در ۳ سال اخیر، با وجود تحریم  های همراه با کاهش سریع صدور نفت و نیز ۲ سال عدم دسترسی به درآمدهای نفتی خارج از کشور، به سلامت از این مخمصه  ها بگذرد. حال، کاهش بهای نفت، تاثیر به سزایی بر اقتصاد ایران نخواهد گذاشت.

به نوشته این اندیشکده آمریکایی، کاسته شدن از بهای نفت، شاید ترمزی بر اقتصاد ایران  باشد و شاید دولت این کشور برخی طرح های عمرانی را کنار گذارد، اما ایران چنین شوک  های نفتی ناگهانی را تجربه کرده و پیش تر نیز خود را با تاثیرهای دردناک کاهش صادرات نفت و ممنوعیت دسترسی به منابع مالی نفتی  اش وفق داده بود.

ادامه رشد اقتصادی ایران با وجود ارزان بودن قیمت نفت

جدید ترین مطالب سایت