لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دیپلماسی تهدید و مذاکره آمریکا

مشاور امنیتی ملی دولت اوباما گفت: ما در حال تقویت فشارها ضد ایران هستیم! در همین حال، در «گزارش راهبرد امنیت سال ۲۰۱۵» که کاخ سفید منتشر کرد، از روی میز بودن تمام گزینه های آمریکا علیه ایران سخن به میان آمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  سوزان رایس، ادعا کرد: آمریکا از طریق دیپلماسی و افزایش فشارهای اقتصادی، از پیشرفت در برنامه هسته ای ایران جلوگیری کرده و زمینه ساز عقب نشینی در ابعاد کلیدی این برنامه شده است.

رایس، بار دیگر اهداف صلح آمیز برنامه هسته ای ایران را زیر سئوال برد و گفت: ما باید با شرکایمان کار کنیم تا با افزایش فشار بر ایران، از دستیابی این کشور به سلاح هسته ای جلوگیری کنیم.

در همین حال، در «گزارش راهبرد امنیت سال 2015» که کاخ سفید منتشر کرد، از روی میز بودن تمام گزینه های آمریکا علیه ایران سخن به میان آمده است.

در این گزارش که به کنگره ارائه شد، به مسئله مذاکرات بین ایران و گروه 1+5 اشاره شده و آمده است: آمریکا به همکاری با متحدان و شرکایش برای دستیابی به یک توافق جامع با ایران که نگرانی  های جهانی درباره برنامه هسته  ای ایران را برطرف می سازد، ادامه می دهد.

در این گزارش آمده ترجیح این است که به یک توافق جامع و قابل راستی آزمایی که تضمین می  کند برنامه هسته  ای ایران فقط دارای اهداف صلح  آمیز است، دست یابیم. با این حال، برای بازداشتن ایران از تولید سلاح هسته  ای، تمام گزینه ها روی میز است.

دیپلماسی تهدید و مذاکره آمریکا

جدید ترین مطالب سایت