لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

یک روزنامه انگلیسی عکسها و اطلاعاتی را درباره شماری از جلادان گروه تروریستی داعش منتشر کرد.

پایگاه خبری العالم: یک روزنامه انگلیسی عکسها و اطلاعاتی را درباره شماری از جلادان گروه تروریستی داعش منتشر کرد.

 روزنامه "تایمز" چاپ انگلیس با انتشار اطلاعات و عکسهایی درباره 5 جلاد داعش تأکید کرد که سازمان اطلاعات این کشور هنوز هویت واقعی جلاد اصلی داعش را در فیلمهای سر بریدن اسرا نمی داند.

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

در گزارش این روزنامه آمده است که تیم جلادان داعش از 5 نفر تشکیل شده است و این افراد فیلم سربریدن اسرا را کارگردانی و فیلم برداری می کنند.

سرپرست این تیم "نیرو سرایوا" (Nero Saraiva) تبعه پرتغال است.

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

Nero Saraiva

این تروریست پس از مهاجرت به لندن چندین سال در انگلیس زندگی کرد و پس از آن در سال 2012 به سوریه سفر کرد و تروریستها در این کشور ملحق شد.

سرایوا یکی از 5 نفری است که مدتها ساکن شرق لندن و تحت نظر اطلاعات انگلیس بود.

سرایوا 4 فرزند دارد و قبلا عکسهایی را از خودش منتشر کرده که در آن سلاح هایش شبیه به فردی است که در فیلم های اعدام داعش با نام "جان" شناخته می شود.

تایمز اذعان کرد که این 5 نفر پس از انتقال به انگلیس گرایشهای افراطی پیدا کردند. سرایوا سال 2014 نیز به عنوان یکی از طراحان حمله تروریستی در شرق آفریقا با همکاری گروه تروریستی "الشباب" القاعده معرفی شد.

این تروریست 39 روز قبل از انتشار فیلم سربریدن "جیمز فولی" خبرنگار آمریکایی در صفحه خود در شبکه های اجتماعی نوشت که به زودی داعش فیلم جدیدی را برای رساندن پیامی به آمریکا منتشر خواهد کرد.

این 5 تروریست طبق گزارش تایمزف از هواداران مسابقات فوتبال هستند؛ به صورتیکه یکی از آنان قبلا فوتبالیست بود. "فابیو پوکاس" که فقط 22 سال دارد در سال 2012 از لیسبون به لندن رفت تا یک فوتبالیست حرفه ای شود.

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

Fabio Pocas

این روزنامه انگلیسی خاطرنشان کرد که فابیو در یک تیم فوتبال معروف به نام "اسپورتینگ لیسبون" رشد کرده بود .. تیمی که بازیکن معروفی به نام "کریستیانو رونالدو" نیز در آنجا توپ زده بود.

پوکاس اکنون نزد داعش با نام "عبدالرحمن الاندلسی" شناخته می شود. 

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

فابیو پوکاس

بر اساس این تحقیقات، "سالسو رودریگز داکوستا" جوان دیگری است که قصد داشت فوتبالیست حرفه ای شود.

این تروریست ماه قبل در یکی از فیلمهای داعش در سوریه سلاح به دست ظاهر شد. وی در آن فیلم معلمان مدارس غربی را تاجران مواد مخدر و کودک آزار توصیف کرد.

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

Saleso Rodrigues da - Costa

هویت جلادان داعش لو رفت! +عکس

جدید ترین مطالب سایت