لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

برخورد گشت ارشاد با بدحجابان کاخ جشنواره

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: گشت امنیت اخلاقی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد و با هر نوع ناهنجاری و بداخلاقی برخورد خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: سردار حسین ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در نشست خبری با خبرنگاران در مورد حضور گشت امنیت اخلاقی در جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: قبل از برگزاری این جشنواره با دست اندرکاران جشنواره جلساتی برگزار کرده ایم و امیدوار هستیم جشنواره خوبی داشته باشیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این مطلب که گشت امنیت اخلاقی در جشنواره حضور دارد ادامه داد: اگر مورد خاصی وجود داشته باشد اقدامات خاصی صورت می گیرد.

سردار ساجدی نیا در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد برخورد پلیس گشت امنیت اخلاقی با بازیگران و تماشاچیان، خاطرنشان کرد: با هر بداخلاقی و هر ناهنجاری که ببیند برخورد می کند و این برخورد قطعاً شامل همه است.


حضور نیروی  انتظامی در برج میلاد در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم فجر

حضور نامتعارف برخی شرکت کنندگان در جشنواره فیلم فجر نیروی انتظامی را مجاب کرد تا از آغاز هفتمین روز این جشنواره عوامل خود را در مرکز همایش های برج میلاد تهران مستقر کند.

هفتمین روز از سی و سومین جشنواره فیلم فجر در حالی آغاز شد که نیروی انتظامی در محوطه مرکز همایش های برج میلاد تهران از ساعات آغازین صبح امروز شنبه 18 بهمن ماه مستقر شده است.

وضعیت نامتعارف برخی شرکت کنندگان و حتی هنرمندان شرکت کننده در چند روز اخیر جشنواره به قدری نامناسب بوده که برخی به طعنه از این رویداد سینمایی به شوی لباس تعبیر می کردند. عدم تدبیر مسئولین برج میلاد و جشنواره فیلم فجر برای کنترل این وضعیت باعث شده نیروی انتظامی برای جلوگیری از نامناسب تر شدن اوضاع در برج میلاد تهران و در حاشیه برگزاری این رویداد بزرگ سینمایی مستقر شود.

برخورد گشت ارشاد با بدحجابان کاخ جشنواره

جدید ترین مطالب سایت