لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سنگسار مرد 55 ساله به جرم همجنسگرایی

داعش یک مرد همجنسگرای سوری را از بالای ساختمانی هفت طبقه، در شهرک تل الابیض استان الرقه سوریه، به پایین انداخت، اما این مرد ۵۵ ساله زنده ماند.

عصر ایران: داعش یک مرد همجنسگرای سوری را از بالای ساختمانی هفت طبقه، در شهرک تل الابیض استان الرقه سوریه، به پایین انداخت، اما این مرد ۵۵ ساله زنده ماند. 

 

العربیه گزارش داد؛ چند مرد نقاب دار داعشی، این مرد را به اتهام همجنسگرایی به بالای ساختمان هفت طبقه بردند، چشم ها و دست های او را بستند و سپس به پایین انداختند.  

سنگسار مرد 55 ساله به جرم همجنسگرایی 

شاهدان عینی می گویند که پس از پرت شدن این مرد که توسط دو عضو داعشی صورت گرفت، اعضای این گروه ناگهان با زنده ماندن او روبرو شدند، در حالیکه حکم داعش علیه این مرد همجنسگرا، مرگ بوده است. 

 

بر اساس این گزارش، برخورد مرد همجنسگرا با سطح زمین، با توجه به بلندی ساختمان ۱۶ متری بسیار شدید بود. داعش سپس او را در برابر شماری از اهالی منطقه سنگسار کرد و به زندگی این مرد ۵۵ ساله پایان داد. 

 

هفته گذشته، گروه داعش، حکم مشابهی را علیه یکی از همجنسگرایان در عراق اجرا کرد. این گروه تندرو در نوامبر سال گذشته، دو همجنسگرای سوری را نیز از یک ساختمان بلند پرت کرده بود.

سنگسار مرد 55 ساله به جرم همجنسگرایی

جدید ترین مطالب سایت