لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رشوه به آمریکا برای موضع گیری علیه ایران

روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» فاش کرد: گروه های حامی اسرائیل برای همراه کردن سناتورهای دموکرات جهت وضع تحریم های بیشتر ضد ایران، به شماری از سناتورهای بانفوذ، رشوه های میلیون دلاری پرداخته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «نیویورک تایمز» افزود، سناتور دموکرات «رابرت منندز» که حامی سرسخت تحریم های ایران است، به تنهایی در هفت سال گذشته، 341 میلیون دلار از گروهای حامی اسرائیل دریافت کرده است.

جمهوری خواهان که در مجلس نمایندگان آمریکا اکثریت را دارند، تلاش گسترده ای برای تشدید فشار علیه ایران آغاز و در این مسیر، شماری از دموکرات ها را هم با خود همراه کرده اند.

دولتمردان آمریکا به ظاهر از سناتورها می خواهند در زمانی که مذاکرات هسته ای با ایران در جریان است، تحریم تازه ای وضع نکنند، چرا که آن را خلاف منافع کشورشان عنوان می کنند.

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی هم که به نشست امنیتی مونیخ رفته است، در آنجا گفت: کاهش شمار سانتریفویوژهای ایران کافی نیست، بلکه این کشور باید همه تاسیسات هسته ای خود را برچیند(!)

بسیاری از تحلیگران بر این باورند که میان دولتمردان دموکرات و سناتورهای جمهوری خواه آمریکا و لابی قدرتمند صهیونیسم «اِیپک»  نوعی تقسیم کار صورت گرفته است تا سقف مطالبات ایران را کاهش داده و خواست های خود را دیکته کنند.

رشوه به آمریکا برای موضع گیری علیه ایران

جدید ترین مطالب سایت