فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روحانی: صاحبان فرهنگ، گشت ارشاد نیاز ندارند

رییس جمهور با یادآوری این که امروز بیشترین نقد در جامعه از دولت و دولتمردان می شود ،تاکید کرد: نقد حق همه مردم و گروه هاست...

رییس جمهور با یادآوری این که امروز بیشترین نقد در جامعه از دولت و دولتمردان می شود ،تاکید کرد: نقد حق همه مردم و گروه هاست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در مراسم افتتاحیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با تاکید بر رعایت حرمت اهل قلم گفت: باید در قانون، مقررات، حمایت ها و امنیت حقوقی، اجتماعی و فرهنگی مان تلاش کنیم تا حرمت اهل قلم را نگه داریم.

وی با یادآوری جایگاه قلم در نزد پروردگار که به آن قسم یاد کرده است، گفت: قلم دارای حرمت است و صاحب قلم دارای حرمت بیشتر.

وی  با تاکیدبراین که دولت به دنبال سانسور دولتی نیست، گفت:امروز بیشترین نقد در جامعه از دولت و دولتمردان می شود، دولت شرایطی را به وجود آورده است که همه به راحتی حرف می زنند و نقد می کنند، نقد حق همه مردم و گروه هاست .

رییس جمهور همچنین در بخشی از سخنانش تاکید کرد که صاحبان فرهنگ به ارشاد و گشت ارشاد نیاز ندارند.

روحانی در بخشی از سخنان خود تصریح کرد:کسانی که می خواهند حرف بزنند با شناسنامه حرف بزنند با نام جناح خود سخن بگویند و بگویند وابسته به چه جناحی هستند نه به نام ملت ملت ایران.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح امروز (سه شنبه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، عیسی فرهادی فرماندار تهران و سیدرضا صالحی امیری رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی حضور داشتند.

رئیس جمهورهمچنین از بخش مربوط به ناشران برگزیده بازدید کرد و ضمن گفت وگو با برخی مسئولان غرفه ها، در جریان چگونگی برگزاری این نمایشگاه قرار گرفت.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از دهم تا بیستم اردیبهشت ماه از ساعت 10 صبح تا 8 شب دایر خواهد بود.

این خبر تکمیل می شود.

منبع خبر: اعتدال

جدید ترین مطالب سایت