فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آزادسازی ۲۵ روستا/ توصیه مشاور اسد به اعراب/تقاضای وزیر صهیونیستی

تازه ترین خبرها، از موفقیت های نیروهای ارتش سوریه در به هلاکت رساندن تروریست های داعش و پاکسازی مناطق تحت اشغال آنها حکایت دارد. مشاور رئیس جمهور سوریه نیز از کشورهای عربی خواست بحران سوریه را همچون بحرانی بدانند که کشتی جهان عرب را تهدید می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه ها گزارش می دهند، ارتش سوریه پس از یک هفته عملیات که با حمایت نیروهای عشایری به اجرا گذاشته شد، بیست و پنج روستا را در اطراف شهرهای حسکه و قامشلی، از تروریست های داعش بازپس گرفته است.

گزارش های میدانی نشان می دهد ارتش سوریه تلاش می کند با سرعت بیشتری به مرزهای عراق نزدیک شود تا خطوط ارتباطی و امدادی داعش قطع شود. داعش اکنون در فعالیت های خود با مشکلات جدی در مرزهای سوریه و عراق رو به روست.

ارتش سوریه همچنین به حمله پایگاه های افراد مسلح در منطقه «عزالدین» در السلمیه در حومه حماه، شماری از نیروهای آنها را زخمی کرد.

همچنین خبر می رسد ارتش سوریه، با حمله به مواضع گروه های مسلح تروریست در منطقه «الوعر» شهر «حمص»، همه عناصر تروریستی را در این منطقه کشته است.

رسانه ها خبر می دهند ادامه درگیری ها در سوریه نیز تاثیر بسیاری بر بازار حمص داشته؛ به طوری که بازارهای اصلی این شهر که تا چند سال پیش، شهرت داشت، ویران شده است. این وضع باعث شد بازرگانان سوری، بازارهای جایگزینی راه انداری کنند تا نیازهای مردم را تامین کنند؛ ضمن اینکه فعالیت های اقتصادی در این شهر ادامه یابد. حمص به علت جایگاه جغرافیایی خود در مرکز سوریه، مقصد همه بازرگانان و حلقه ارتباطی میان شهرهای این کشور بوده است.

در همین حال، مشاور رئیس جمهور سوریه با اشاره به وضع حاکم بر کشورش که آرامش منطقه را نیز تحت تاثیر قرار داده است، گفت: ملت های عربی  در یک کشتی هستند که اگر غرق شود، همگی غرق خواهند شد و اگر نجات یابد، همگی با هم نجات خواهند یافت.

آزادسازی ۲۵ روستا/ توصیه مشاور اسد به اعراب/تقاضای وزیر صهیونیستی

ارتش آمریکا نیز روز شنبه اعلام کرد نظامیان ائتلاف آمریکایی در عملیاتی 24 ساعته که از جمعه آغاز شد، 15 حمله هوایی در عراق و 11 حمله هوایی در سوریه علیه گروه داعش اجرا کرده است.

برابر بیانیه ائتلاف، 9 هدف در سوریه در اطراف شهر مرزی عین العرب قرار داشت و حملات هوایی، هفت واحد تاکتیکی تروریست های را هدف قرار داد و پنج خودرو را منهدم کرد.

همزمان، «یوفال اشتاینتز»، وزیر امور راهبردی رژیم صهیونیستی، در سخنانی در حاشیه «نشست امنیتی مونیخ»، تجهیز بیش از پیش گروه های تروریستی - تکفیری به انواع سلاح و حمایت مالی بیشتر از آنها را خواستار شد.

همچنین سناتور آمریکایی «لیندسی گراهام» مدعی شد کشورهای قطر، عربستان و ترکیه آمادگی خود را جهت اعزام نیرو برای نبرد زمینی با داعش و بیرون راندن آن از سوریه به شرط حمایت و پشتیبانی آمریکا اعلام کرده اند.

آزادسازی ۲۵ روستا/ توصیه مشاور اسد به اعراب/تقاضای وزیر صهیونیستی

جدید ترین مطالب سایت