لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

موج جدید بارش باران در تهران

سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران تا ۳ روز آینده درپایتخت خبر داد. براساس گزارش سازمان هواشناسی امشب در ارتفاعات تهران شاهد بارش برف خواهیم بود همچنین امروز و فردا بارش پراکنده و خفیف در تهران حاکم است.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران تا ۳ روز آینده درپایتخت خبر داد. براساس گزارش سازمان هواشناسی امشب در ارتفاعات تهران شاهد بارش برف خواهیم بود همچنین امروز و فردا بارش پراکنده و خفیف در تهران حاکم است.

نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی، با بیان اینکه از امروز تا چهارشنبه در تهران بارش باران داریم که به تدریج شدت می یابد، گفت: بیشنیه دمای امروز تهران به 16 درجه سانتی گراد خواهد رسید و در سه شنبه و چهارشنبه تهران بارانی است.

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه از صبح امروز در آبعلی بارش برف و در شمیرانات بارش باران آغاز شده است، افزود: یک سامانه بارشی در ترکیه و مدیترانه مستقر شده است که این امر امواج بارش متناوب را به دنبال دارد و وضعیت هوای کشور را تحت  تأثیر قرار می دهد.

نقشینه با بیان این که طی 24 ساعت آینده در جنوب غرب بارش باران خواهیم داشت، اظهار داشت: در ارتفاعات زاگرس مرکزی و غربی و دامنه های شمالی وزش باد و بارش باران خواهیم داشت. همچنین وزش باد جنوبی در گیلان و اردبیل طی 3 روز آینده شدت می یابد.

وی با اشاره به این که وزش باد در غرب، جنوب، شمال شرق و شرق کشور امروز و فردا منجر به بروز پدیده گرد و خاک می شود، گفت: در 3 روز آینده خلیج فارس مواج خواهد بود و بارش باران در 3 روز آینده در کردستان و لرستان و رعد برق و باران در بوشهر و کرمانشاه رخ می دهد.

این کارشناس سازمان هواشناسی افزود: در روز سه شنبه نیز بارش باران در همدان، تهران، اصفهان، قارس، چهارمحال و بختیاری و ایلام پیش بینی شده است.

نقشینه با بیان اینکه سواحل شمال کشور تا 10 درجه افزایش دما داشته است، اظهار داشت: غرب کشور نیز تا 15 درجه گرم تر شده است درواقع غرب کشور گرمای محسوسی پیدا کرده است؛ دمای هوای بوشهر و گرگان 21،ساری 22، بندرعباس 25 و اهواز 26 درجه سانتی گراد است.

وی با بیان این که امروز صبح شهرکرد و کرمان سردترین نقطه کشور بوده است، گفت: مسافران در جاده های کشور به ویژه در مناطق کوهستانی به دلیل بارش برف و لغزندگی جاده ها باید با احتیاط برانند.

موج جدید بارش باران در تهران

جدید ترین مطالب سایت