لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

چه تعداد دانشجو برای دریافت بن کتاب ثبت نام کردند؟

دانشجویان دانشگاه های دولتی با 48 درصد، دانشگاه آزاد اسلامی با 20 درصد و دانشگاه پیام نور با 10 درصد بیشترین و کمترین نسبت مشارکت را داشتند.

به گزارش خبرآنلاین، «نیکنام حسین پور» مدیر کمیته رفاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ثبت نام بیش از 340 هزار متقاضی دریافت بن کتاب در سایت tibf.net خبر داد و گفت: تا پایان روز جمعه (5 اردیبهشت) 343 هزار نفر در این سایت ثبت نام کردند و 240 هزار نفر از متقاضیان سهم مشارکت خود را به صورت آنلاین پرداخت کردند. وی در عین حال تاکید کرد که سقف اعتبارات برای پرداخت یارانه کتاب 240 هزار نفر بود.

حسین پور با اشاره به حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دانشجویان و طلاب در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: امسال میزان حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رشد 25 درصدی نسبت به سال گذشته داشت. همچنین با دستور سید عباس صالحی رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تعداد 40 هزار نفر به دریافت کنندگان بن کارت ها اعتباری افزوده شد.

چه تعداد دانشجو برای دریافت بن کتاب ثبت نام کردند؟

حسین پور درباره میزان مشارکت دانشجویان دانشگاه ها برای دریافت بن کارت اعتباری گفت: دانشجویان دانشگاه های دولتی با 48 درصد، دانشگاه آزاد اسلامی با 20 درصد و دانشگاه پیام نور با 10 درصد بیشترین و کمترین نسبت مشارکت را داشتند.

وی افزود: دانشجویان استان تهران با 39 درصد، دانشجویان استان اصفهان با 5 درصد، دانشجویان استان مازندران و همدان با 4 درصد و دانشجویان آذربایجان شرقی و غربی با 7/3 و 5/3 درصد بیشترین سهم دریافت یارانه کتاب را داشتند. همچنین دانشجویان استان های هرمزگان و خراسان شمالی نیز کمترین میزان مشارکت را داشتند.

مدیر کمیته رفاهی با اشاره به اینکه دانشجویان 1700 مرکز آموزش عالی در سامانه یارانه کتاب ثبت نام کرده اند، عنوان کرد: دانشجویان دانشگاه  تهران با 10 هزار نفر، دانشگاه شهید بهشتی با 4 هزار نفر، دانشگاه علامه طباطبای 3500 نفر، دانشگاه امیرکبیر 3500 نفر، دانشکاه علم و صنعت 3500 نفر بیشترین تعداد ثبت نام در سایت ارایه شده را دارا بودند.

آنطور که ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب گزارش داده، توزیع بن ها از چند روز پیش آغاز شده است و در ایام نمایشگاه نیز ادامه دارد.

جدید ترین مطالب سایت