لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تصمیم اشتباه آمریکا در قبال موضوع هسته ای ایران

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت روز یکشنبه نوشت، این که آمریکایی ها فکر می کنند با توافق هسته ای با ایران می توانند مشکلات سوریه و عراق را حل کنند، بسیار در اشتباهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، در گزارش این روزنامه آمده است، دولت باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا بر این عقیده است که ایران می تواند نقشی مثبت در یمن و سوریه و لبنان داشته باشد و اگر موضوع هسته ای ایران حل شود، ممکن است پرونده سوریه نیز حل شود.

به اعتقاد کشورهای غربی و نه تنها آمریکا، نقش ایران در سوریه و برخی کشورهای خاورمیانه بسیار مهم است و می تواند نظام سوریه را زنده نگه دارد، اما این که آمریکایی ها تصور می کنند، با کنار آمدن در برنامه های هسته ای ایران، می توانند روی این کشور برای حل و فصل بحران سوریه حساب کنند، سخت در اشتباهند.

در ادامه گزارش نشریه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت ، از توافق احتمالی ایران و غرب در موضوع هسته ای به عنوان یک اشتباه تاریخی یاد کرد و نوشت: «آمریکا با این کار، اشتباهی تاریخی مرتکب خواهد شد.»

در ادامه این گزارش آمده است، از سوی دیگر، آمریکا و سازمان های امنیتی با وجود این که اصرار دارند که بشار اسد باید برود، اما با این حال نگرانند که سقوط نظام سوریه شکافی امنیتی ایجاد می کند که جای آن را جبهه النصره و داعش پر خواهد کرد.

آمریکایی ها و سران امنیتی این کشور بر این باورند پرونده سوریه فقط از راه سیاسی حل خواهد شد، نه با جنگ و این بدان معنی است که ایران خواهد توانست با همکاری و ارتباط با سران آمریکا پرونده سوریه را حل کند.

به نوشته این نشریه صهیونیستی، آینده سوریه برای آمریکا بسیار مهم است و به همین علت می خواهد، این مشکل را با ایران و از راه  سیاسی حل و فصل کند.

تصمیم اشتباه آمریکا در قبال موضوع هسته ای ایران

 

جدید ترین مطالب سایت